AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Sniper Elite
 "Sniper Elite" Bölüm Geçememe Sorunları
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 91

private88
Üye

İleti 2

İletim - 31/10/2008 :  20:20:04  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
merhaba arkadaslar ben bu sniper elie nin en sonunda secret mission yazan yerı sanırım gecemedım cunku bolumun uzerındekı soru işareti kalkmıyor sanırım görevı tammı yapamıyorum bilen veya bıtıren arkadaslar varsa yardım ederlerse sevınırım cunku radio operatorunu sıgınaga getırıyorum completed yazıyor ama soru işaretı halen varsa bolum bu kadarmı yoksa benmı bıseylerı yanlıd yapıyorum...secret mission the safe house objelerı tek tek soylesenızde olur sanırım bı sekılde nasıl gecıcegımı soyleyın yeter...şimdiden tesekkurler
Sayfanın En Üstüne Git

zerre
Üye

Turkey
İleti 2

İletim - 11/11/2008 :  23:36:37  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
destroy fuel dump bölümünde takıldım bombaları yerleştirdiketen sonra herşeyi denedim forumda yazılanlarıda yaptım yinede olmuyor komutan trenden inmiyor arkadaşlar ben bıktım misson feiled yazmasından bana yardımcı olursanız çok sevinirim s.a

İman edip salih amellerde bulunanlar, biz onları altından ırmaklar akan, içinde ebedi kalacakları cennetlere sokacağız. Bu, Allah´ın gerçek olan va´didir. Allah´tan daha doğru sözlü kim vardır?
Sayfanın En Üstüne Git

private88
Üye

İleti 2

İletim - 16/11/2008 :  13:29:20  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
merhaba arkadasım ben oyun bıtırdım fakat sonunda bı yer vardı onu anlaamdım kımse yardım cı olmuyor ama be nsana olıyım..sımdı dıyorsunkı komutan trenden ınıyor mıssıon faıle yazıor dıyorsun komutan gerı kacıyor dımı trene cunku senı goruyor yada ortada bı soorun oldugunu cakıyor onu caktırmamamn gerek yanı ortada ceset yada onun gorebılcegı bı bırılerı olmaması gerek sonra ıcerıyı temızle o beton bınayı ordada ceset bırakmıyorsun aynen.ve sonra kasa olan bı oda var orda masanın arkasında saklan bunları yaptıktan sonra bekle ve komutan gelıp kasayı acınca demo gırer zaten komutanı oldur evragı al ve git bu kadar yıne takılırsan buraya yaz elımden geldıgınce yardım cı olurum...
Sayfanın En Üstüne Git

sparcatus
Yeni Üye

Turkey
İleti 1

İletim - 20/11/2008 :  19:47:30  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
beyler bana yardım edın ya ben seyde kaldım komutan trenden ınıo orada ne yapacam ya oldursem olmuo oldurmesem kacıo napacam lutfen yardım edın please

semih
Sayfanın En Üstüne Git

bombula
Seçkin Üye

Bahamas
İleti 1191

İletim - 08/12/2008 :  01:31:06  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
pirivate güzel anlatmiş sparcaküs..
-Ortada ceset birakma.
-komutanin gireceği odaya saklan bekle.
-komutani oldur evraği al...

3 silahşörler ölmez.Vatan bölünmez