AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Sniper Elite
 "Sniper Elite" Bölüm Geçememe Sorunları
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 91

aarmagan20
Üye

Turkey
İleti 3

İletim - 06/07/2008 :  13:17:57  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
merhaba arkadaşlar
''HOLZMARKT TARAİN YARD'' bölümünde herkesi öldürüp yada öldürdüğümü sanarak vagona giriyorum pusula yardımıyla ama oyunu geçemedim en son çatıda bir sniper vurdum sonrasıyok yardım edebilirmisiniz
Sayfanın En Üstüne Git

Medal of Honor
Üyeliği Kilitli

Turkey
İleti 0

İletim - 13/07/2008 :  12:21:42  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
timurlenk tarafından yazılan:

Sniper Elite 'de bir hayli ilerledim ama bir bölümde takıldım. Bölüm, uçak/füze fabrikası gibi bir mekanın içinde başlıyor. Siz o mekanın içinde, ikinci kattasınız. Bir yandan makineler çalışırken, bir yandan da Alman Askerleri çevrede tur atıyorlar. Makinelerin çalıştığı, buna benzer ikinci bir yapı daha var; sol alttaki görev çubuğuna göre oraya gitmeniz gerekiyor. Ben bu bölümde tüm Alman Askerlerini yok ediyorum, gitmem gereken yere gidiyorum ama sol alttaki görev çubuğu yanıp sönüyor. Yani yapılması gereken birşeyler var ya da eksik yapılan birşeyler... Bölümde gizli mi hareket edilmesi gerekiyor anlayamadım. Bu bölümü bir türlü geçemedim.
Sniper Elite'i oynayan ve bu bahsettiğim bölümü hatırlayan varsa yardımlarını bekliyorum.
Teşekkürler...

Galiba bug hatası dostum ama cevrene iyi bak medal of honor da da kilisenin icinde kalmıstım orada bir anhtarla tabut acılmıstı cevrene iyi bak
Sayfanın En Üstüne Git

Medal of Honor
Üyeliği Kilitli

Turkey
İleti 0

İletim - 13/07/2008 :  12:23:12  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
yanıtı ilk sorunun icine yazdım ayrıca insanı yönetmesi zor olan ragg doll teknoloji bir şey
Sayfanın En Üstüne Git

YILMAZER
Yeni Üye

Turkey
İleti 1

İletim - 13/07/2008 :  13:09:43  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Öncelikle İyi Günler. Bende Sniper Elit Oyunu Oynuyorum. Bir Bölüm Var Kampa Saldırıyorsun Ve 2 Tnt Bombalasını gösterdiği yerlere Yerleştiriyorsun sonra bir ofis gibi bir yer var oraya giriyorsun o sırada bir tren geliyor bir konutan gibi oda ofise geliyor fakat onu öldürünce mission failed diyor oyun bitiyor öldürmesen nasıl geçilecek bilemiyorum bu konuda bana yardımcı olacak arkadaşlar varsa lütfen yazsın şididen teşekkür ederim
Sayfanın En Üstüne Git

timurlenk
Üye

Turkey
İleti 86

İletim - 13/07/2008 :  14:06:51  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
YILMAZER tarafından yazılan:

Öncelikle İyi Günler. Bende Sniper Elit Oyunu Oynuyorum. Bir Bölüm Var Kampa Saldırıyorsun Ve 2 Tnt Bombalasını gösterdiği yerlere Yerleştiriyorsun sonra bir ofis gibi bir yer var oraya giriyorsun o sırada bir tren geliyor bir konutan gibi oda ofise geliyor fakat onu öldürünce mission failed diyor oyun bitiyor öldürmesen nasıl geçilecek bilemiyorum bu konuda bana yardımcı olacak arkadaşlar varsa lütfen yazsın şididen teşekkür ederim

Zaman ayarlı bombalardan yerleştirilmesi gerekiyor. Ben 5 dakikaya ayarlamıştım galiba... O bölgedeki tüm askerleri temizledikten sonra bombaları yerleştirirsen iyi olur. Subayın hiçbirşeyden şüphelenmeden gelmesi için de etrafta ceset bırakmaman gerekiyor. Daha sonra gidilmesi gereken odaya gidip subayın gelmesini bekliyorsun. Subay odaya girince seni farketmemesi için saklansan iyi olur. Duvardaki gizli bölmeden birkaç evrak aldıktan sonra subayı vurabiliyorsun.

Kolay gelsin, iyi oyunlar.
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 91 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000