AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Sniper Elite
 "Sniper Elite" Bölüm Geçememe Sorunları
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 91

timurlenk
Üye

Turkey
İleti 86

İletim - 03/02/2006 :  22:45:01  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Yardım edebildiğime sevindim istanbulin. Oyunun zor bölümleri var ama bizim için zorluğu heralde İngilizcemizin biraz az olmasından kaynaklanıyor. Zorluğuna rağmen yine de Sniper Elite iyi bir oyun bence. Hatırladığım kadarıyla yardım etmeye çalışırım.
İyi oyunlar...
Sayfanın En Üstüne Git

roninfr
Üye

İleti 15

İletim - 13/02/2006 :  22:24:48  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşlar dediğniz şeklide yapıyorum ama subay odaya girmiyor sesi geliyor sonra kaçıyor masanın arkasına saklanıyorum herkesi öldürüyom yok
Sayfanın En Üstüne Git

timurlenk
Üye

Turkey
İleti 86

İletim - 13/02/2006 :  23:54:39  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
roninfr tarafından yazılan:

arkadaşlar dediğniz şeklide yapıyorum ama subay odaya girmiyor sesi geliyor sonra kaçıyor masanın arkasına saklanıyorum herkesi öldürüyom yok

Valla roninfr, yukarıda anlattığım şekilde geçebildim ben o bölümü. Ondan önce sayısını hatırlamıyorum ama defalarca uğraşmıştım. Daha kısa yöntemle bölümü geçen varsa, nasıl geçildiğini konuya yazarsa iyi olur. Ben, birazda tahminlerime dayanarak ya da tesadüfen, anlattığım şekilde geçtim.
Kolay gelsin...
Sayfanın En Üstüne Git

roninfr
Üye

İleti 15

İletim - 14/02/2006 :  20:13:35  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
timurlenk şimdi belki bişey yapmayı atlamışımdır birinci bombayı koyduktan sonra 10 dk ayarlı oluyo sonra 2 bombayı koymadan tüm askerleri öldürdükten sonra 2 nci bombayı yerleşitriyom onuda 10 dk ayarlı koyduktan sonra içeri giriyom ve şu telsizlerin bulunduğu ilk odaya geçiyom ve masanın arkasına geçip uzanır bir şekilde bekliyom bir süre sonra subay geliyor ve tekrar kaçıp gidiyor..
Sayfanın En Üstüne Git

timurlenk
Üye

Turkey
İleti 86

İletim - 15/02/2006 :  00:29:50  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Bombaları 5 dk.'ya ayarlamayı dene. O bölgedeki tüm askerleri öldürdüğünden emin ol. Saklandığın odanın bulunduğu binanın üst katı da var biliyorsun. Oradan da askerler geliyor. Vurulan askerlerin cesetlerini saklamak gerekebilir, bilemiyorum. O subaya bir şekilde farkedilmemek gerekiyor.
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 91 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.04 Snitz Forums 2000