AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Sniper Elite
 "Sniper Elite" Bölüm Geçememe Sorunları
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 91

pscopat
Yeni Üye

Turkey
İleti 1

İletim - 22/03/2008 :  16:07:17  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
merhaba ben oyunun ortalarındayım sanırım..geniş bi alan büyük iki bina var biri kilise diğeri komutanın kaçtıgı yer. komutanı kurtarmak çok zor. binadan kaçarken arkasından 2 asker kovalıyor onları vuruyorum ama komutan yine ölüyor anlamadım yardım edebilcek biri varmı?
Sayfanın En Üstüne Git

by_kus
Üye

İleti 5

İletim - 23/03/2008 :  18:56:15  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
kardeş bölümün adı ne? tam anlayamadım kaldığın yeri?
Sayfanın En Üstüne Git

timurlenk
Üye

Turkey
İleti 86

İletim - 24/03/2008 :  14:02:56  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
pscopat tarafından yazılan:

merhaba ben oyunun ortalarındayım sanırım..geniş bi alan büyük iki bina var biri kilise diğeri komutanın kaçtıgı yer. komutanı kurtarmak çok zor. binadan kaçarken arkasından 2 asker kovalıyor onları vuruyorum ama komutan yine ölüyor anlamadım yardım edebilcek biri varmı?

Kilisenin içinden gizlice yukarıya, kuleye çıkman gerekiyor. Kuleye yerleştikten sonra animasyon görüntüleri giriyor ve komutanı koruma görevi başlıyor.
Umarım doğru yerden bahsediyorumdur.
İyi oyunlar, kolay gelsin...
Sayfanın En Üstüne Git

magistra
Üye

İleti 3

İletim - 26/03/2008 :  18:00:50  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ya arkadaşlar oyunu oynarken bil. bozuldu yeniden yükledim ilk oynadğımdada sesler yoktu şimdi yine yok birisi allah rızası için şu ses leri nasıl yapacağımı söylesin ya uçak sesi tank sesi geliyor ama ne askerlerin sesi nede silah sesi duyulmuyor
Sayfanın En Üstüne Git

ORDULUYUSUF
Üye

Turkey
İleti 9

İletim - 03/04/2008 :  12:19:30  Bilgileri Göster  ORDULUYUSUF'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşlar bir bölümde takıldım büyük bir binadayım trn geliyor çatıya çıkıyorum başka birşey yok acaba bir yerlerde gizli birşey mi var yardımcı olursanız sevinirim..

YUSUF
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 91 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.04 Snitz Forums 2000