AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Sniper Elite
 "Sniper Elite" Bölüm Geçememe Sorunları
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 91

mehterbasi
Üye

Turkey
İleti 2

İletim - 15/01/2008 :  20:19:09  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaslar bu oyunda bende telskop kulesi olan yere kadar geldım pilotun kardesini kurtardım asonra okun gosterdigi yere kadar gidiyorum bir binaya cıkıyorum orda karsı binada olanları olduruyorum ama ondan sonra ilerleyemıyorum acaba neden olsa gerek bıldıgı olan varmı...
Sayfanın En Üstüne Git

victoryu_d
Yeni Üye

Turkey
İleti 1

İletim - 18/01/2008 :  20:40:53  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşlar merhaba 3. bölümde assassinate bormann bölümünde takıldım. büyük bi kapı var hatta üztünde bi sniper var onu öldürüyorum. orda tanka benzer bi araç var onuda yok ediyorum. ama sonra bi adam çıkıp telsizle bormanna haber veriyor. mission failed oluyor. yardımcı olursanız sevinirim.
Sayfanın En Üstüne Git

max21
Üye

İleti 3

İletim - 19/01/2008 :  19:59:57  Bilgileri Göster  max21'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
Arkadaşlar French katedralden sonraki bi bölümde geniş bi arazide başlıoruz,gidip depoların oraya bomba kurmamızı istio ama bende bomba yok..başlangıçta verdiği herşeyi almıştım ama sadece health kit var..yani benim adam bombayı almamış demekki..herkesi fln öldürdüm bomba istediğini farkettiğimde bölüme başladığım yere gittim fakat bomba fln yoktu..bölüm başlangıcındaki save in üzerine başka bi save almışım geride dönemiorum..yardımcı olur musunuz ne yapmam gerekio..çözümü yoksa o bölümün save dosyasını biri bana atabilir mi? max_sss_21@hotmail.com dan ulaşabilirsiniz..
Sayfanın En Üstüne Git

aras43
Yeni Üye

İleti 1

İletim - 23/01/2008 :  00:31:46  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşlar uçak bölümüne geldim ama oyun başlar başlamaz MİSSİON FAİLED yazıyor sessiz olman gerekir demişsiniz ama sessiz olmaya vakit bile olmuyo anında mission failed oluyor sonrada Your escape planne was destroyed diye bi yazı çıkıyor türkçesi firar sizin uçağı tahrip etti gibi bişey anlamadım kafayı yiyecem yardım ederseniz sevinirim.. postmaster5668@hotmail.com
Sayfanın En Üstüne Git

kaleli17
Üye

Turkey
İleti 2

İletim - 28/02/2008 :  23:48:50  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşlar merhaba.ben 3. bölümün(extract the agent) 3. bölümünde takılıyorum.bahçe içinde bir yer,kuleli bir kilise ve kapısı kapalı.büyük bir bina var.görev çubuğu büyük binanın önündeki merdivenleri gösteriyor oraya gidiyorum sonra hemen ok işareti tersine dönüyor.bi de merdivenlerin önünde beni bekleyen(öyle tahmin ediyorum)bir kamyon var.ona binemiyorum.içindeki askeri öldürürsem mission failed diyor.merdivenden ilerliyorum küçük bir koridordan sonra binanın demir kapısı var,orası da açılmıyor.saat bomba koydum o da nafile.yardımcı olursanız çok sevinirim.yoksa oyunu sileceğim :(
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 91 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000