AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Sniper Elite
 "Sniper Elite" Bölüm Geçememe Sorunları
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 91

dadir
Üye

Turkey
İleti 10

İletim - 26/12/2007 :  20:21:50  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
hileye hayır... :D
Sayfanın En Üstüne Git

LoVeRBoY8539
Üye

Turkey
İleti 15

İletim - 26/12/2007 :  21:47:35  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
timurlenk tarafından yazılan:

alıntı:
yukselortakci tarafından yazılan:

özellikle kimmeryali ve timurlenk arkadaşıma;
Arkadaşlar bi önceki bölümü yardımınızla geçtim çok teşekkür ediyorum şimdi bi başka bölümde tıkandım oda bi sonraki bölüm the scientist ? sorun şu bölge tertemiz eksiksiz görevler yerine getirilmiş durumda 3 kamyon var arka arkaya tabi içerisinden çıkan askerlerin hepsi paket :) fakat bi tanesi hariç ve sanıyorum oda benden olsa gerek; ki çünkü bana ateş etmiyor + bunların yanı sıra yıkık bi harabe içerisinde gene bana ateş etmeyen bi subay var burda ne yaparak görevi geçebilirim bana yardımcı olabilirmisiniz ? cevaplarınızı bekliyorum...

Bölümün başladığı yerde cephanelerini aldıktan sonra bulunduğun sokağın sonunda bir tank ve bir kaç asker olacak. Tankın yakıt deposuna ateş ederek tankı ve askerleri bir kerede yok ediyorsun. Aksi takdirde uğraşman gerekebilir. Bu noktadan sonra dikkat etmen gereken, pusulada yeşil renkle gösterilen yöne gitmendir. Bu arada karşına askerler çıkabilir tabi. Yeşil renkli gösterilen, harabe bir binaya çıkıp, orada pencereye dayalı, yatık bir kapının üzerine konuşlanman gerekiyor. Biraz bekledikten sonra üç kamyon geliyor ve onların da yakıt depolarını hedef alıp tüm askerleri yok ettikten sonra kırmızı ile gösterilen yönlere ilerliyorsun ve oyun o şekilde devam ediyor.

Ben de bu arada oyunun Airport bölümünde(son bölüm) rekor yapmaya çalışıyorum. 1014 m yapabildim ama bakalım daha fazla artırabiliyor muyuz?
http://img379.imageshack.us/img379/8158/sniperelite1014mbn8.jpg

Ya timurlenk sen bunu yapalı çok olmuş ama yine de sorucam. Ben 1009 mt.yi geçemedim hep 1006mt ile 1009 mt. arasında değişiyo daha yukarı cıkamadım. bu kulede farklı bi atış stili mi var yoksa 4-5 mt daha uzaktan atış yapabileceğimiz bir yer var mı?
Sayfanın En Üstüne Git

ilkereferee
Üye

İleti 4

İletim - 28/12/2007 :  13:13:08  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Selam arkadaşlar forum'a yeni üye oldum geçen gün kardeşim sniper elite oyununu almış beceremiyoruz bir türlü takıldık kaldık :D 1. bölümü geçtik 2. bölümde 7 kısımda kaldık bir sokak gibi yerde tank var pusula yönlendiriyo oraya gidiyorum gr askerlerin yanına, top gibi bir şey var oda çalışmıyo bir şey yok tank'ı mı patlatmak gerekiyo anlamadım el bombası atıyorum oda bir işe yaramıyo yardımcı olucak arkadaşlara çok teşekkür ederim şimdiden
Sayfanın En Üstüne Git

timurlenk
Üye

Turkey
İleti 86

İletim - 28/12/2007 :  19:44:00  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
LoVeRBoY8539 tarafından yazılan:

Ya timurlenk sen bunu yapalı çok olmuş ama yine de sorucam. Ben 1009 mt.yi geçemedim hep 1006mt ile 1009 mt. arasında değişiyo daha yukarı cıkamadım. bu kulede farklı bi atış stili mi var yoksa 4-5 mt daha uzaktan atış yapabileceğimiz bir yer var mı?

Kontrol kulesinin üzerinden attığımı hatırlıyorum. Hatta kulenin içinde en son cama yaslanıp, o şekilde atış yapmaya çalışıyordum.
Kolay gelsin, iyi oyunlar...
Sayfanın En Üstüne Git

LoVeRBoY8539
Üye

Turkey
İleti 15

İletim - 28/12/2007 :  22:08:15  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
ilkereferee tarafından yazılan:

Selam arkadaşlar forum'a yeni üye oldum geçen gün kardeşim sniper elite oyununu almış beceremiyoruz bir türlü takıldık kaldık :D 1. bölümü geçtik 2. bölümde 7 kısımda kaldık bir sokak gibi yerde tank var pusula yönlendiriyo oraya gidiyorum gr askerlerin yanına, top gibi bir şey var oda çalışmıyo bir şey yok tank'ı mı patlatmak gerekiyo anlamadım el bombası atıyorum oda bir işe yaramıyo yardımcı olucak arkadaşlara çok teşekkür ederim şimdiden

Arkadasım bölümü hatırlayamadım ama oyunda genelde tankların yakıt depolarının kapaklarına uzaktan ateş ederek veya uzaktan tnt fırlatılarak patlatılıyor. O şekilde bi dene istersen. Kolay gelsin.
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 91 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000