AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Sniper Elite
 "Sniper Elite" Bölüm Geçememe Sorunları
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 91

timurlenk
Üye

Turkey
İleti 86

İletim - 16/12/2007 :  19:48:43  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
cerwantez tarafından yazılan:

merhaba arkadaslar forumda verılen cevaplarLa HAVAALANINA KADAR GELMİŞ bulunuyorum. Herkese cok tesekkurler.

Yalnız bu güzel kardesınızın bır sorunu var :)

havaalanı bolumu baslar baslamaz mission failed diyor. yani Your escape planne was destroyed'di sanırım)
Lütfen bi sekilde yanıtlarmısınız? msn adresım profılımde. her an ulasabılırsınız. cok tesekur edıyorum..

MİSSİON FAİLED'E HAYIR!!

Bölüm başladığında sessiz ilerlemen ve susturuculuyu kullanman gerekiyor.Uçakların bulunduğu bölüme gelene kadar siren duyulmamalı. Sonrasında çalsada sorun yok, bulduğunu devirmen gerekiyor.
Son bölüme gelmişsin, rekorların bölümü.
Kolay gelsin, iyi oyunlar.
Sayfanın En Üstüne Git

LoVeRBoY8539
Üye

Turkey
İleti 15

İletim - 16/12/2007 :  20:37:18  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
timurlenk ben hiç susturucu kullanmadan geçtim orasını bitirdim oyunu. 1007 yapabildim :) senin rekora gelemedik. ama ugrasıcam :)
Sayfanın En Üstüne Git

timurlenk
Üye

Turkey
İleti 86

İletim - 16/12/2007 :  20:54:34  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Sessiz ilerlenmesi gerektiğini hatırlıyorum sadece. Ben de epey uğraşmıştım. Zorlu ama güzel bir bölümdü...
Sayfanın En Üstüne Git

cerwantez
Üye

Turkey
İleti 3

İletim - 17/12/2007 :  00:03:43  Bilgileri Göster  cerwantez'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla

[/quote]
Bölüm başladığında sessiz ilerlemen ve susturuculuyu kullanman gerekiyor.Uçakların bulunduğu bölüme gelene kadar siren duyulmamalı. Sonrasında çalsada sorun yok, bulduğunu devirmen gerekiyor.
Son bölüme gelmişsin, rekorların bölümü.
Kolay gelsin, iyi oyunlar.
[/quote]
timur kardesım ıyı guzel hos demıssınde, susturuculu silahı almama bıle fırsat vermıyor oyun. direk mission failed diyor varmı boyle sacma bisey kardesım :D nasıl oyunsa
Sayfanın En Üstüne Git

timurlenk
Üye

Turkey
İleti 86

İletim - 17/12/2007 :  00:14:59  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
cerwantez tarafından yazılan:

timur kardesım ıyı guzel hos demıssınde, susturuculu silahı almama bıle fırsat vermıyor oyun. direk mission failed diyor varmı boyle sacma bisey kardesım :D nasıl oyunsa

Havaalanı bölümünü, 2 sene önce bu şekilde geçmiştim ben. Hatırladığım kadarıyla öyleydi. Bak yukarıda LoVeRBoY8539 arkadaşımız da bunu yazmış:
alıntı:
LoVeRBoY8539 tarafından yazılan:

timurlenk ben hiç susturucu kullanmadan geçtim orasını bitirdim oyunu. 1007 yapabildim :) senin rekora gelemedik. ama ugrasıcam :)

Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 91 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000