AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Sniper Elite
 "Sniper Elite" Bölüm Geçememe Sorunları
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 91

ahmetkerem
Üye

İleti 7

İletim - 07/12/2007 :  10:35:09  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
gürleyenler orası baya zor bi bölüm bütün adamları susturucuyla oldurmen gerekiyor alarm calarsa görev basarısız oluyor adamları susturucuyla oldurdukten sonra katadralin tepesine cıkman gerekiyor alarm calmadan tabi sonra ordan sniperla gr ajanını koruman gerekiyor o olurse gorev basarısız olur sonra bi kamyon gelecek gr o kamyona atlayıp gidiyor sende yine pusulayı takip etmeye devam kolay gelsin
Sayfanın En Üstüne Git

ahmetkerem
Üye

İleti 7

İletim - 07/12/2007 :  10:36:42  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
balçar pusulanın işaret ettiği yerde bi subay olacak onu oldurup gr ajanının yanına tasıman gerekiyor
Sayfanın En Üstüne Git

LoVeRBoY8539
Üye

Turkey
İleti 15

İletim - 07/12/2007 :  12:59:03  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
gurleyenler : bölüme basladıgın yerdeki 2 askeri ve nöbetçi olan üçüncü askeri öldürmüyosun, onlara görünmeden sürünmeye baslıyosun ve sol taraftaki duvarın dibinde bir çatlak var o çatlagın içinden katedralin bahçesine giriyosun kamyonun arkasında biraz bekle, orada da 2 tane nöbetçi var onlara da görünmeden katedralin içinde minare gibi olan kulenin en üstüne çıkıyosun ve daha sonra demo giriyor en sonunda katedralden çıkan adamını korumaya baslıyosun. Kolay gelsin. takılırsan ben burdayım.
Sayfanın En Üstüne Git

LoVeRBoY8539
Üye

Turkey
İleti 15

İletim - 09/12/2007 :  14:40:53  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Ya arkadaslar the schloss bölümünde takıldım. Biraz anlatayım. Yıkık binaların içinde baslıyorum. Köprüde adamlarım var, binaların arkasında da 3 tane nöbetçi, oraları geçiyorum benim GR ajanlarıyla bulusuyorum sonra binanın üstüne çıkıyorum tank geliyo benim adamları korumaya çalışırken malum Mission Failed... Yardım edecek biri var mı ?
Sayfanın En Üstüne Git

nikcesbasak
Üye

Turkey
İleti 4

İletim - 09/12/2007 :  20:47:41  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla

arkadaşlar sniper elite adlı oyun için yardımda bulunabilirim veya başka oyunlar hakkında takıldıgınız yerleri bana söyleyin bakayım
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 91 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000