AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Sniper Elite
 "Sniper Elite" Bölüm Geçememe Sorunları
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 91

bomba5
Yeni Üye

Turkey
İleti 1

İletim - 23/10/2007 :  12:48:55  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
beyler Kafayyı Yimek Üzereyim Acil Yardım Yanılmıyosam ^. Bölüm...3 tane Dinamt Yerleştirmemi istiyo Bİrinci İki büyük varilin arası.. bitanesi ortada.. 3 de içeri giriyorum ara ara bulamıyorum misson faild diyo :( çıldıriciimm Lütfen orayı biterin biri yardım etsin msn adresimi bırakıyorum plz..... (bomba___5(at)hotmail.fr)

Barnak... Basma :) İz Olur ..:D
Sayfanın En Üstüne Git

bayrak07
Üye

Turkey
İleti 2

İletim - 25/10/2007 :  01:27:22  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
meraba arkadaşlar bende aynen cüneyit400 gibi orda aynı yerde kaldım o tankı patlatamıyorum tnt yı alıyorum ama nasıl yerleştırecegım bı yardımcı olun lutfen tşk
Sayfanın En Üstüne Git

shadowfb
Üye

Turkey
İleti 2

İletim - 26/10/2007 :  19:24:42  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
bomba5 tarafından yazılan:

beyler Kafayyı Yimek Üzereyim Acil Yardım Yanılmıyosam ^. Bölüm...3 tane Dinamt Yerleştirmemi istiyo Bİrinci İki büyük varilin arası.. bitanesi ortada.. 3 de içeri giriyorum ara ara bulamıyorum misson faild diyo :( çıldıriciimm Lütfen orayı biterin biri yardım etsin msn adresimi bırakıyorum plz..... (bomba___5(at)hotmail.fr)

arkadaşım 2 tane bomba yerleştiriceksin bi tanesi dediğin gibi varile gideri ortada bi yere saatli bombayı yerleştirdikten sonra arkanda bi tünel girişi gibi bi yer olacak oradan gir adamı oldur cesedi al ilk sag odadan başka bi odaya sakla ondan sonra sakladıgın yerde bekle general gelicek o ilk sag odaya girecek girsin evral alıcak alsın zaten demo giriyo gir oldur devam et....
Sayfanın En Üstüne Git

excellance
Yeni Üye

Turkey
İleti 1

İletim - 26/10/2007 :  21:02:26  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
karlshorsty : arkadaslar 3 gorevde diğer askerlerin yanına gidince ne yapmam gerekiorr ok yönüne gidiorum ok tersi gösteriorr oraya gidiorum gene donuorr ilk bölüm galiba bölüm değiştirme gibi bi seceneğimiz yoksa
Sayfanın En Üstüne Git

bayrak07
Üye

Turkey
İleti 2

İletim - 30/10/2007 :  22:04:10  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşlar meraba ben bu oyunun branderburg gate diye bir bolumunde takıldım kaldım yıkık şehrın girişinde at heykellerı olan yer hanı orda herkesı olduruyorum zırhlı bı arac var onuda ımha edıyorum ancak mission failed dıye yazı cıkıyor ve kaybedıyorum bı yardımcı olun lutfen
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 91 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000