AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Sniper Elite
 "Sniper Elite" Bölüm Geçememe Sorunları
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 91

fs.sungur
Üye

İleti 5

İletim - 07/08/2007 :  20:10:08  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
trenlı bolum deıl kardes onu gectım ben daha sonra bu bolum destory fuel dump deıl yanı benım takıldıgım yer destroy dump ammo dıye bıyer sehır ıcınde gecıyo herkesı oldurdum bomba yerlestırıyon ıkı yere sonra bı telsız odasına gonderıyo senın dedıgın yerı ben gectım zaten coktan hadı bı yardımcı ol hırs yaptım ya
Sayfanın En Üstüne Git

fs.sungur
Üye

İleti 5

İletim - 07/08/2007 :  21:52:32  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
buldum kardes saol tessız odasını patlatıyomusuk tamam saol yınede
Sayfanın En Üstüne Git

erdem8268
Üye

Turkey
İleti 3

İletim - 10/08/2007 :  06:31:32  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ARKADAŞLAR HERKESE MERHABA.HERKESİN ŞU SORUNU YAKIT TANKINI PATLATMA OLAYI VE SUBAY FALAN YAA BİR ARKADAŞIMIZ DA AYNI SORUNU YAŞAMIŞ BİR ÇÖZÜM BULDU MU BİLMİYORUM SORUN İKİNCİ BOMBAYI KOYDUĞUMUZ ANDA BİRİNCİ DE PATLIYOR AYNI ANDA VE TABİKİ MİSSİON FAİLED NE YAPMAM GEREKİYOR..YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM.
Sayfanın En Üstüne Git

timurlenk
Üye

Turkey
İleti 86

İletim - 10/08/2007 :  16:27:46  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
erdem8268 tarafından yazılan:

ARKADAŞLAR HERKESE MERHABA.HERKESİN ŞU SORUNU YAKIT TANKINI PATLATMA OLAYI VE SUBAY FALAN YAA BİR ARKADAŞIMIZ DA AYNI SORUNU YAŞAMIŞ BİR ÇÖZÜM BULDU MU BİLMİYORUM SORUN İKİNCİ BOMBAYI KOYDUĞUMUZ ANDA BİRİNCİ DE PATLIYOR AYNI ANDA VE TABİKİ MİSSİON FAİLED NE YAPMAM GEREKİYOR..YARDIM EDERSENİZ SEVİNİRİM.

fs.sungur için yazdığım yanlış cevap sanırım senin için geçerli olacak:

Oyunun en fazla takılınan bölümü heralde...
Önceki sayfalarda daha ayrıntılı açıklamalar var, istersen bakabilirsin. Kısaca açıklamaya çalışayım. Tüm askerlerin yok olduğundan emin ol. Bombaları gösterilen yere koy ve 5 ile 10 dk. arasına ayarla. Sonra yine pusulanın gösterdiği odaya git ve bekle. Tren gelecek ve bir subay inecek trenden. Senin bulunduğun odaya gelip, kasadan evrak çıkaracak. Evrakları çıkardıktan sonra subayı öldürebilirsin ancak. Subaya farkedilirsen ve evrakları çıkarmadan önce öldürürsen görev sonlanır.

Kolay gelsin, iyi oyunlar...
Sayfanın En Üstüne Git

erdem8268
Üye

Turkey
İleti 3

İletim - 10/08/2007 :  20:31:48  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
ARKADAŞIM MESAJIN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM FAKAT MALESEF YAPAMADIM ÇARE OLARAK BEN SANA BÖLÜMDE NE YAPTIĞIMI SÖYLİYİM SEN BANA YANLIŞIMI SÖYLE.İLK BAŞTA ÇAYIR DÜZLÜKTE İKİ ADAM VAR SNIPER LI ONLARI SNIPER İLE İNDİRİYOM DEVAM EDİYORUM FABRİKAYI TEPEDEN GÖRÜYORUM VE GÖRDÜĞÜMÜ İNDİRİYORUM KİM RASTLARSA SNIPER İLE ÖLDÜRDÜM KULELERİ BOŞALTTIM MERDİVENLERİ TEMİZLEDİM BİRKAÇTANE LAMBA DA PATLATIYORUM ONDAN OLMAZ HERALDE NEYSE DEDİĞİM GİBİ KİMSE KALMIYOR TÜM CESETLERİ ARKA TARAFTA CADIRIN BİRİNİN ARKASINA SAKLIYORUM VE İLK BOMBAYI KURUYORUM BURAYA KADAR SORUN YOK FAKAT İKİNCİYİ KOYDUĞUM ANDA BİRİNCİ DE PATLIYOR VE MİSSION FAİLED ACABA HATAM NE OLABİLİR ŞU BÖLÜMÜ GEÇSEM OYUNU BİTİRMEM ÖNEMLİ DEĞİL TAMAMEN GURUR MESELESİ OLDU BENDE LÜTFEN YARDIM ET niyazierdemxx@hotmail.com istersen burdan yaz
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 91 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000