AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Sniper Elite
 "Sniper Elite" Bölüm Geçememe Sorunları
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 91

thedirk
Yeni Üye

İleti 1

İletim - 16/06/2007 :  12:34:41  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaslar bi bolum var 3 tane objective var 3.su bi ofiicer cesedini işaretli yere gotur dıyo.goturdum bende orda 1 tane daha gr var onun onune bırakıyorum dedigibi ama hiç bişi olmuyo.vurucak adamda kalmadı olenlere bida sıktım hatta sinirden =) napcam biri yardım etsn ya
Sayfanın En Üstüne Git

osman41
Üye

Turkey
İleti 13

İletim - 16/06/2007 :  12:43:59  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
bölüm ismini yazarsan ve daha detaylı anlatırsan yardımcı oluruz thedrik

Gençler yardımlaşalım,bilgi alısverisi yapalım:)
Sayfanın En Üstüne Git

alone_boy
Üye

Turkey
İleti 3

İletim - 20/06/2007 :  23:19:05  Bilgileri Göster  alone_boy'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
slm arkadaşlar.ya ben bu sniper elite ı bi türlü oynayamadım yaa.karlshorts diye bi yerde oyun başlıyor.ama bi türlü bölüm falan gecemedim.bide oyunda sürekli mesajlar cıkıp duruyo.gıcık oluyorum.bu mesajları nasıl kapatabiliriz.bilen arkadaşlar anlatabilirmi acaba?Lütfen.bu oyun nasıl oynanır?
Sayfanın En Üstüne Git

osman41
Üye

Turkey
İleti 13

İletim - 20/06/2007 :  23:22:46  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
o mesajlar cıkacak oyuna yeni baslıyosun sana neyi nasıl yapman konusunda bilgi veriyor bidahadki bölümlerde olmayacak..sen oku takib et o seni yönlendirecek bi tane asker var onu seninn adamlarınnn yanına falan tasıyosun görevi tamamlamıs oluyosun kolay gelsin

Gençler yardımlaşalım,bilgi alısverisi yapalım:)
Sayfanın En Üstüne Git

alone_boy
Üye

Turkey
İleti 3

İletim - 23/06/2007 :  18:40:17  Bilgileri Göster  alone_boy'in MSN Messenger adresini görmek için tıklayın  Alıntı yaparak Yanıtla
ya arkadaşlar bi yardım ederseniz sevinirim.destroy fuel dump die bi bölümde kaldım.haritada gösterdiine göre iki yere saatli bomba kuruyorum.üçüncü yere giderken mission failed oluyor.ha bide bi tren gelior.ne yapmam gerekior.bir türlü çözemedim valla.yardım ederseniz cok makbule gecer.tşkr ler.
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 91 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000