AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Sniper Elite
 "Sniper Elite" Bölüm Geçememe Sorunları
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 91

timurlenk
Üye

Turkey
İleti 86

İletim - 18/02/2007 :  23:18:09  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Kusura bakacak bir durum yok kardeş.
Ben, 1,5 sene önce, o bölümde tüm askerleri yok edip, sonra saatli bombaları kurup, bahsi geçen odaya pusuya yattığımı ve subayı öldürdüğümü hatırlıyorum.
Eğer soruna cevap bulamadıysan denemek lazım kardeş, yapacak bir şey yok.
Kolay gelsin...
:)
Sayfanın En Üstüne Git

ahmet_ahmet
Üye

Turkey
İleti 59

İletim - 22/02/2007 :  15:35:15  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
timurlenk tarafından yazılan:

Kusura bakacak bir durum yok kardeş.
Ben, 1,5 sene önce, o bölümde tüm askerleri yok edip, sonra saatli bombaları kurup, bahsi geçen odaya pusuya yattığımı ve subayı öldürdüğümü hatırlıyorum.
Eğer soruna cevap bulamadıysan denemek lazım kardeş, yapacak bir şey yok.
Kolay gelsin...
:)

kardeş lütfen forumda açtığım konuyu inceleyip bana yardım edersen çok sevinirim şimdiden teşekkür
Sayfanın En Üstüne Git

timurlenk
Üye

Turkey
İleti 86

İletim - 22/02/2007 :  18:05:15  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
ahmet_ahmet tarafından yazılan:

kardeş lütfen forumda açtığım konuyu inceleyip bana yardım edersen çok sevinirim şimdiden teşekkür

alıntı:
ben oyunda 3.bölümde takıldım daha doğrusu benim şöyle bi sorunum var ben mermi alıyorum fakat boş görünüyor ve doğal olarak düşman beni kısa zamanda öldürüyor bi de bu oyunda canı artırmak için ne yapmamız lazım eğer bu sorunu çözemezsem oyunu oynamayı bırakacam çünkü sinir oldum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Mermilerin boş görünmesinin sebebini bilemiyorum. Ancak mermileri kullandıktan sonra şarjör değiştirmeyi "R" tuşuyla gerçekleştirildiğini söylememe gerek yok heralde...

Can arttırımından bahsetmişsin. O da , i . ve ç tuşları ile (benim bilgisayarımda öyleydi, değişiklik gösterebilir belki) Sağlık çantası, sağlık kutusu, bubi tuzağı, vb. (bikaçtane daha vardı ama hatırlamıyorum) gibi eşyaları ve silahları görebiliyorsun. İstediğin eşyayı veya cephaneyi kullanmak için de X tuşuna basman gerekiyor. Sağlık çantası, sağlık kutusu seçenekleriyle sağlık durumunu yükseltebiliyorsun.

Sayfanın En Üstüne Git

knyl37
Üye

Turkey
İleti 3

İletim - 23/02/2007 :  16:12:13  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
lütfen yardım edin ya ben pilotun kardeşini kurtardım o bölüm bitti ik tane tanklı bölüm var bana ateş ediyor ilkönce öndeki kamyonu vuruyor ama beni vuramıyor o bölümüde geçtim yalnız airport dşye bir bölüm var demo bittikten sonra mission failed yazıyor neden öle yazıyor anlamadım lütfen yardım edin
Sayfanın En Üstüne Git

ahmet_ahmet
Üye

Turkey
İleti 59

İletim - 23/02/2007 :  16:22:28  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
timurlenk tarafından yazılan:

alıntı:

alıntı:
ben oyunda 3.bölümde takıldım daha doğrusu benim şöyle bi sorunum var ben mermi alıyorum fakat boş görünüyor ve doğal olarak düşman beni kısa zamanda öldürüyor bi de bu oyunda canı artırmak için ne yapmamız lazım eğer bu sorunu çözemezsem oyunu oynamayı bırakacam çünkü sinir oldum yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler

Mermilerin boş görünmesinin sebebini bilemiyorum. Ancak mermileri kullandıktan sonra şarjör değiştirmeyi "R" tuşuyla gerçekleştirildiğini söylememe gerek yok heralde...

Can arttırımından bahsetmişsin. O da , i . ve ç tuşları ile (benim bilgisayarımda öyleydi, değişiklik gösterebilir belki) Sağlık çantası, sağlık kutusu, bubi tuzağı, vb. (bikaçtane daha vardı ama hatırlamıyorum) gibi eşyaları ve silahları görebiliyorsun. İstediğin eşyayı veya cephaneyi kullanmak için de X tuşuna basman gerekiyor. Sağlık çantası, sağlık kutusu seçenekleriyle sağlık durumunu yükseltebiliyorsun.

TİMURLENK R YE BASIYORUM AMA ŞARJÖR DOLMUYOR NE YAPACAM
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 91 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000