AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Sniper Elite
 "Sniper Elite" Bölüm Geçememe Sorunları
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 91

timurlenk
Üye

Turkey
İleti 86

İletim - 05/11/2006 :  16:12:41  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
yukselortakci tarafından yazılan:

Arkadaşlar Sniper Eliti Bi Arkadaş Tavsiyesi Üzerine Aldım 4cd süper bi aksiyon oyunu oldugunu düşünüyorum yanlız ben küçük bi sorunla karşı karşıyayım ve sorunumda şu !! Tam olarak hatırlamıyorum ama 4-5-6-7 bunlardan herhangi bi bölüm olucak. Orda takıldım dilerseniz bölümü kısaca özetliyim size ve sizlerde oyunu bilen arkadaşlarım neresi oldugunu anlayın :) dağlık bi bölgede başlıyo takıldıgım bölüm sonra bi rampadan aşşa inip menzili basıyosun aşşa sol tarafta gaz depoları sağ taraftada bi 2-3 katlı bina var o bölgeye söz konusu iki bomba kuruluyo arkasından control odasında komutanı bekleyin filan diyo o sıradada bi tren falan yaklaşıyo çift vagonlu ve içinden bi görevli komutan falan geliyo işte öyle bi yer neyse ınanıyorumki anladınız benim sorunum şu bölgeyi tamamıyla eksiksiz temizledim ve bombaları kurdum ardından trende geldi fakat burda bu bölümü bi türlü geçemiyorum eksik yaptıgım sey nedir söylermisiniz yada nerde yanlış yapıyorum. bana bu bölümü geçmemde yardımcı olursanız gerçekten sevinirim şimdilik bu kadar saygılar sunuyorum tüm oyun severlere.. Yazıma yapıcak oldugunuz yorumlarınızı merakla bekliyorum... HOŞÇAKALIN

2,3,4 ve 5. sayfalarda o bölümle ilgili cevaplar verilmiştir.
Sayfanın En Üstüne Git

yukselortakci
Üye

İleti 15

İletim - 06/11/2006 :  19:33:59  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
özellikle kimmeryali ve timurlenk arkadaşıma;
Arkadaşlar bi önceki bölümü yardımınızla geçtim çok teşekkür ediyorum şimdi bi başka bölümde tıkandım oda bi sonraki bölüm the scientist ? sorun şu bölge tertemiz eksiksiz görevler yerine getirilmiş durumda 3 kamyon var arka arkaya tabi içerisinden çıkan askerlerin hepsi paket :) fakat bi tanesi hariç ve sanıyorum oda benden olsa gerek; ki çünkü bana ateş etmiyor + bunların yanı sıra yıkık bi harabe içerisinde gene bana ateş etmeyen bi subay var burda ne yaparak görevi geçebilirim bana yardımcı olabilirmisiniz ? cevaplarınızı bekliyorum...
Sayfanın En Üstüne Git

yukselortakci
Üye

İleti 15

İletim - 07/11/2006 :  22:45:17  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Arkadaşlar Herkesmi Bıraktı Artık Bu Snaypırcılıgı yaww.! :)) 2 gün oldu foruma yazalı ama bakıyorumda hiçkimse bana yardım etmek adına bişeyler yazmamış herneyse ben yazarsanızda yazmassanızda çok çok teşekkür ediyorum olmassaa naapalım kendi başımızın caresine bakıcaz artık :) hadi allaha emanet olun bye
Sayfanın En Üstüne Git

timurlenk
Üye

Turkey
İleti 86

İletim - 08/11/2006 :  00:25:55  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
yukselortakci tarafından yazılan:

özellikle kimmeryali ve timurlenk arkadaşıma;
Arkadaşlar bi önceki bölümü yardımınızla geçtim çok teşekkür ediyorum şimdi bi başka bölümde tıkandım oda bi sonraki bölüm the scientist ? sorun şu bölge tertemiz eksiksiz görevler yerine getirilmiş durumda 3 kamyon var arka arkaya tabi içerisinden çıkan askerlerin hepsi paket :) fakat bi tanesi hariç ve sanıyorum oda benden olsa gerek; ki çünkü bana ateş etmiyor + bunların yanı sıra yıkık bi harabe içerisinde gene bana ateş etmeyen bi subay var burda ne yaparak görevi geçebilirim bana yardımcı olabilirmisiniz ? cevaplarınızı bekliyorum...

Bölümün başladığı yerde cephanelerini aldıktan sonra bulunduğun sokağın sonunda bir tank ve bir kaç asker olacak. Tankın yakıt deposuna ateş ederek tankı ve askerleri bir kerede yok ediyorsun. Aksi takdirde uğraşman gerekebilir. Bu noktadan sonra dikkat etmen gereken, pusulada yeşil renkle gösterilen yöne gitmendir. Bu arada karşına askerler çıkabilir tabi. Yeşil renkli gösterilen, harabe bir binaya çıkıp, orada pencereye dayalı, yatık bir kapının üzerine konuşlanman gerekiyor. Biraz bekledikten sonra üç kamyon geliyor ve onların da yakıt depolarını hedef alıp tüm askerleri yok ettikten sonra kırmızı ile gösterilen yönlere ilerliyorsun ve oyun o şekilde devam ediyor.

Ben de bu arada oyunun Airport bölümünde(son bölüm) rekor yapmaya çalışıyorum. 1014 m yapabildim ama bakalım daha fazla artırabiliyor muyuz?
http://img379.imageshack.us/img379/8158/sniperelite1014mbn8.jpg
Sayfanın En Üstüne Git

yukselortakci
Üye

İleti 15

İletim - 08/11/2006 :  01:39:36  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
eyvallah timurlenk kardeş foruma yazdıktan sonra oturdum oyunun başına ve nası oldu geçtim :)) genede tşkler iletiye geç cevaplar gelince bende kızıp kendim kapanıyorum hani azmin ve sabrın eseri diyelim buna herneyse gene tıkanırsam yardımınıa başvururum :) hadi hoşcakal ha buarada 1014 mt süper hadi rastgele
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 91 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000