AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Sniper Elite
 "Sniper Elite" Bölüm Geçememe Sorunları
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 91

makara
Üye

Turkey
İleti 2

İletim - 06/07/2006 :  19:16:07  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
selam arkadaslar destroy fuel dump bölümüyle ilgili bir takıntım var arkadaşlar durum sudur herkesi öldürüyor ve ortadan kaldırıyorum öyle bir temizlik yapıyorum ki ortada kimse kalmıyor trenden inen subay bırsey cakozlamasın dıye omo falan olsa kanları bıle temızlicem :) her neyse subay ıcerı gırıyor dosyaları alıyor bende kafasına iteliyorum ok ısaretı gosterıyor takıb edıyorum bomba patlıyor ama OYUN BİTMİYOR tunele gırdıgım zaman da oyun mantarlıyor e napcaz şimdi neden oyun atlamıyor ?
Sayfanın En Üstüne Git

makara
Üye

Turkey
İleti 2

İletim - 06/07/2006 :  19:19:15  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaslar gectım o bolumu yardımcı olmanıza ızın vermeden gectım ıcın kusura kalmayın baska bır etepta ınsallah:) kendınıze ıyı davranın
Sayfanın En Üstüne Git

Dr.skull
Yeni Üye

Turkey
İleti 1

İletim - 21/07/2006 :  22:51:48  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
timurlenk tarafından yazılan:

Sniper Elite 'de oyunda bir hayli ilerledim ama bir bölümde takıldım.Bölüm, uçak/füze fabrikası gibi bir mekanın içinde başlıyor. Siz o mekanın içinde, ikinci kattasınız.Bir yandan makineler çalışırken, bir yandan da Alman Askerleri çevrede tur atıyorlar.Makinelerin çalıştığı, buna benzer ikinci bir yapı daha var; sol alttaki görev çubuğuna göre oraya gitmeniz gerekiyor.Ben bu bölümde tüm Alman Askerlerini yok ediyorum, gitmem gereken yere gidiyorum ama sol alttaki görev çubuğu yanıp sönüyor.Yani yapılması gereken birşeyler var ya da eksik yapılan birşeyler... Bölümde gizli mi hareket edilmesi gerekiyor anlayamadım. Bu bölümü bir türlü geçemedim.
Sniper Elite'i oynayan ve bu bahsettiğim bölümü hatırlayan varsa yardımlarını bekliyorum.
Teşekkürler...

Bak arkadaşım o dedin kısma git orda sol tarafta demirden kapı gibi bir şey görceksin onu dakikalı dinamit ile patlatacaksın ve öyle diğer yan taraftaki binaya geçeceksin bu arada sana tafsiyem . veya , tuşları ile dakikayaı geri alabilirsin böylece 8 dakika beklemen gerekmez umarım yardımcı olmuşumdur.İyi şanslar!

Dr.skull
Sayfanın En Üstüne Git

timurlenk
Üye

Turkey
İleti 86

İletim - 21/07/2006 :  23:26:57  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
Dr.skull tarafından yazılan:
Bak arkadaşım o dedin kısma git orda sol tarafta demirden kapı gibi bir şey görceksin onu dakikalı dinamit ile patlatacaksın ve öyle diğer yan taraftaki binaya geçeceksin bu arada sana tafsiyem . veya , tuşları ile dakikayaı geri alabilirsin böylece 8 dakika beklemen gerekmez umarım yardımcı olmuşumdur.İyi şanslar!

Yardımın için teşekkürler. Ama oyunu bitireli çok oldu. Yardım isteyen başka arkadaşlar olabilir; ki oldu da...
Sayfanın En Üstüne Git

bombula
Seçkin Üye

Bahamas
İleti 1191

İletim - 24/07/2006 :  23:38:55  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
alıntı:
sniper-- tarafından yazılan:

yaa arkadaşlar bir bölüm var 3 tane motosikletli var onların hepsini vuracakmıyım çünkü birini vurdun mu biri kaçıyor ayrıca bölümü sessiz mi oynamam gerekiyor???

Bak orayı birkaç şekilde geçebilirsin.Haritada adamların gidecekleri yollar belli.O yollara istersen bubi tuzağı yerleştirebilirsin (Şu ipli el bombası olan)
Yada 2 sinin yolunu tuzakla diğerini sen hallet.
Kolay gelsin...

3 silahşörler ölmez.Vatan bölünmez
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 91 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Önceki Sayfa | Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.03 Snitz Forums 2000