AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Sniper Elite
 "Sniper Elite" Bölüm Geçememe Sorunları
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Sonraki Sayfa
Yazar Önceki Konu Konu Sonraki Konu
Sayfa: / 91

timurlenk
Üye

Turkey
İleti 86

İletim - 06/12/2005 :  22:50:39  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Konuyu 06/12/2005 tarihinde açmıştım. Konuyu açma nedenim de aşağıdadır. Ancak bu konuyla ilgili bir sorunum kalmamıştır. Yardım eden arkadaşlara çok teşekkürler. Diğer kişilerin sorunlarını ve bu sorunlara gelen çözümleri genellikle sondan başlayarak bakarsanız sevinirim.

alıntı:
timurlenk tarafından yazılan:

Sniper Elite 'de bir hayli ilerledim ama bir bölümde takıldım. Bölüm, uçak/füze fabrikası gibi bir mekanın içinde başlıyor. Siz o mekanın içinde, ikinci kattasınız. Bir yandan makineler çalışırken, bir yandan da Alman Askerleri çevrede tur atıyorlar. Makinelerin çalıştığı, buna benzer ikinci bir yapı daha var; sol alttaki görev çubuğuna göre oraya gitmeniz gerekiyor. Ben bu bölümde tüm Alman Askerlerini yok ediyorum, gitmem gereken yere gidiyorum ama sol alttaki görev çubuğu yanıp sönüyor. Yani yapılması gereken birşeyler var ya da eksik yapılan birşeyler... Bölümde gizli mi hareket edilmesi gerekiyor anlayamadım. Bu bölümü bir türlü geçemedim.
Sniper Elite'i oynayan ve bu bahsettiğim bölümü hatırlayan varsa yardımlarını bekliyorum.
Teşekkürler...

kimmeryali
Üye

İleti 9

İletim - 28/12/2005 :  21:47:49  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
timur kardes oyunu bitirdim ama kasttettiğin bölüm anladığım kadarıyla ikinci binada herkese öldürdükten sonra iki tane alt katta ikide üst katta celik kapılar var üst katta sağdaki kapıya saatli bombayı kur en az 5 dakika olsun bombayı kurduktan sonra yine askerler gelecek onları hallet halledebildiğini bomba patlayınca kapıdan içeri gir devam et yoğun bi çatısma seni bekliyor kolay gelsin kac gece uykusuz kaldım var ya sadece bu bölümü bi gecede gectim zor bi bölüm kolay gelsin tekrar
Sayfanın En Üstüne Git

timurlenk
Üye

Turkey
İleti 86

İletim - 28/12/2005 :  23:40:53  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Çok teşekkür ederim kimmeryali dostum. O bölümü geçemedim diye oyunu kaldıracaktım bilgisayardan. İyi bir oyun aslında ,bırakmak istemiyorum. Umarım tarif ettiğin biçimde geçebilirim bölümü.
İlgilendiğin için çok teşekkürler...
Sayfanın En Üstüne Git

Ertan4406
Üye

İleti 2

İletim - 29/12/2005 :  17:07:47  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
arkadaşlar (berlin bölümü) havaalanı böülümünde başlar başlamaz missison failed yazıyor ne yapmam gerekir bilen arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim
Sayfanın En Üstüne Git

timurlenk
Üye

Turkey
İleti 86

İletim - 29/12/2005 :  17:41:37  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Sanırım henüz oraya gelmedim. O bölüme gelebilirsem yardımcı olmaya çalışırım.
Sayfanın En Üstüne Git

damascus
Üye

İleti 3

İletim - 29/12/2005 :  19:41:04  Bilgileri Göster  Alıntı yaparak Yanıtla
Sniper elitin supply raid bölümünde bir yerde b,rkac alman askeriyle birlikte, bir takı yok etmem gerekiyor fakat yok etmek için bir silah veya bomba yok. Tankı nasıl yok edecem? bilen varmı? o bölümü gecemiyorum
Sayfanın En Üstüne Git
Sayfa: / 91 Önceki Konu Konu Sonraki Konu  
Sonraki Sayfa
 Yeni Konu  Konuyu Yanıtla
 Yazıcı Dostu
Hızlı Geçiş:

0.05 Snitz Forums 2000