AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Kültür - Sanat - Bilim - Yaşam
 Bilim - Teknik - Teknoloji
 Bıttım Sabunu Nedir

Not: Bir yanıt gönderebilmek için kayıtlı olmalısınız.
Kayıt olmak için, burayı tıklayın!

Ekran boyutu:
Kullanıcı Adı:
şifre:
Biçem Modu:
Biçem: KoyuıtalikAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola YaslaOrtalaSağa Yasla Yatay Çızgi Bağlantı EkleE-Posta EkleResim Ekle Kod EkleAlıntı EkleListe Ekle

HTML KAPALI
Forum Kodu AÇIK
Smiley'ler (Yüz ifadeleri)
Gülümseme [:)] Büyük Gülümseme [:D] Karizmatik [8D] Utanmış [:I]
Dil [:P] Kötü [):] Göz Kırpma [;)] Palyaço [:o)]
Korsan [B)] 8 Nolu Top [8] Üzüntülü [:(] Utangaç [8)]
şaşırmış [:0] Kızgın [:(!] Ölmüş [xx(] Uykulu [|)]
Öpücük [:X] Onaylayan [^] Onaylamayan [V] Soru [?]

İmzanızın eklenmesi için seçiniz.
Bu konuya abone ol.

K O N U      ı N C E L E M E
dvtgrl3 İletim - 15/03/2015 : 13:11:39
Bıttım sabunu Siirt ilinde üretilen doğal sabun çeşididir. Bu sabun çitlembik bitkisinden üretilmektedir, içeriği sadece menengiç yağlı özlüdür içeriğinde herhangi bilinmeyen zarar verecek kimyasal madde bulunmamaktadır.
Bıttım sabunu saç dökülmesi için etkili olduğundan müşterilerimizden oldukça ilgi görmektedir. Saçları onarıcı etkisi vardır, saçlara parlaklık, güç verir dökülen saçlarınızın önüne geçer. Bıttım sabunun birçok faydası bulunmaktadır bıttım sabunu alırken hakiki olup olmadığını sorup soruşturup almalısınız piyasada binbir çeşit bıttım sabunu satılmaktadır menengiç yağlı olan sabunu almalısınız. Şimdide gelelim bıttım sabununun faydalarına ;

Saçlarda oluşan bütün problemlere karşı etkilidir.

Ciltte oluşan anti-bakteriyel sorunları çözer.

Ergenlik sivilcelerinin önüne geçer.

Kaşıntıları durdurur.

Gözenekleri açar.

Antiseptik ( mikrop öldürücü ) özelliği bulunmaktadır.

Yukarıda yazdığımız faydalarının bir kaçıdır bıttım sabunun birçok faydası bulunmaktadır siirt bıttım sabunu almak için http://www.organikbittimsabunu.com adresine girip online sipariş formunu doldurabilirsiniz veya 0542 368 50 37 telefonunu arayarak telefonla hızlı sipariş verebilirsiniz..[http://www.organikbittimsabunu.com][/url]

0.02 Snitz Forums 2000