AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Genel Konular
 Serbest Bölüm
 BEN ARTIK BUNA DAYANAMAM!ZURNA ZIRT DEDİ!!!!!!!

Not: Bir yanıt gönderebilmek için kayıtlı olmalısınız.
Kayıt olmak için, burayı tıklayın!

Ekran boyutu:
Kullanıcı Adı:
şifre:
Biçem Modu:
Biçem: KoyuıtalikAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola YaslaOrtalaSağa Yasla Yatay Çızgi Bağlantı EkleE-Posta EkleResim Ekle Kod EkleAlıntı EkleListe Ekle

HTML KAPALI
Forum Kodu AÇIK
Smiley'ler (Yüz ifadeleri)
Gülümseme [:)] Büyük Gülümseme [:D] Karizmatik [8D] Utanmış [:I]
Dil [:P] Kötü [):] Göz Kırpma [;)] Palyaço [:o)]
Korsan [B)] 8 Nolu Top [8] Üzüntülü [:(] Utangaç [8)]
şaşırmış [:0] Kızgın [:(!] Ölmüş [xx(] Uykulu [|)]
Öpücük [:X] Onaylayan [^] Onaylamayan [V] Soru [?]

İmzanızın eklenmesi için seçiniz.
Bu konuya abone ol.

K O N U      ı N C E L E M E
Turgay Atacan İletim - 05/07/2008 : 03:51:02
Arkadaşlar şu an bunları yazarken inanın elim titriyor.Youtubeda vakit geçiriyorum şu an amaçsız bir şekilde videodan videoya sonra bi video diyor bakın kemalist kızlara diye baktım ve midem bulandı.sonra korkarak kemalist kızlar diye arattım.Çıkan sonuçları buraya yazmayı kendime hakaret sayarım

HERKES DUYSUN ÜLKE SAĞ-SOL YADA BAŞKA BİRŞEY YÜZÜNDEN BİRBİRİNE DÜŞTÜĞÜ ZAMANLAR GİBİ DARBEYLE KURTULACAK BİR ÜLKE DEĞİL!!!REJİM CAN ÇEKİŞİYOR VE BU [sakin olalım] BIRAKMAYACAĞIZ BU ÜLKEYİ BU ÜLKEYİ ALABİLİRLER AMA HEPİMİZİN CESEDİNİ ÇİĞNEDİKTEN SONRAAA

ATAM SEN KALKMA BİZ BUNLARI SENİN YANINA YOLLAYACAĞIZ ORDA SEN İLGİLENİRSİN
5   S O N      Y A N I T L A R    (En Son İleti ılk Sırada)
|KRONDOR| İletim - 11/07/2008 : 05:17:48
Videolara bakmadım; ama içeriklerini az çok tahmin edebiliyorum. Tam bir psikolojik savaş içersindeyiz. Akıl sağlığımızı korumak ve galeyana gelmemek en büyük silahımız olacak bu süreçte.
007 JAMES BOND İletim - 07/07/2008 : 11:02:18
Turgay abi sana gerçekten teşekkür ederim böyle bir konu actığın için. Ben bu video'ları görmemiştim ama görmüş kadar oldum diyeyim. Sana tamamen inanıyorum .
RoM3o İletim - 06/07/2008 : 03:23:27
Oha! Bu gidişata denecek en güzel söz sanıırm harbiden oha!
Turgay Atacan İletim - 05/07/2008 : 20:09:23
Yazımı düzelten yöneticiye teşekkür ederim.Böyle bir ortamda kullanmamam gereken bir kelime ama kusura bakmayın onlar hakkındaki düşüncem bu.

Videolardan ayrıca sizden yorumları incelemenizi rica ediyorum.Eskiden kapalı evlerde kendi aralarında bu yorumları kapıyı kapatıp yanına adam koyarak yaparlardı korkudan.Şimdi aleni bir şekilde Atatürk,Cumhuriyet Devrimi,Aydınlanma konusundaki yorumlarına bakın.Bu işin bu kadar aleni yapılması inanın tüylerimi ürpertiyor!

80 yıl boyunca bu ana hazırlandıkları o kadar da belli ki.
Akılları sıra rejimle hesaplaşacak güce kavuştuklarını sanıyorlar.
Behey gafiller bilir misiniz bu devlet nasıl kuruldu?
Hem yedi düvel,hem ingilizin maşası olmuş padişahı aynı anda yenende bir avuçtu
Şimdi binleriz.Ve siz değil sizin ipinizi çekenlerle beraber sizi geldiğiniz gibi yollayacağız.

DEVRİM KAYBETMEYECEK!
ShiLMyrO İletim - 05/07/2008 : 18:40:17
Bu kadarda olmaz.Hadi videolar saçma sapan yorumlara ne demeli?Bu kadarda olmaz pes doğurusu..

0.03 Snitz Forums 2000