AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Yarış - Sürüş - Uçuş - Uzay Oyunları
 Need for Speed
 Need for Speed Most Wanted NFS Most Wanted NFS NFS

Not: Bir yanıt gönderebilmek için kayıtlı olmalısınız.
Kayıt olmak için, burayı tıklayın!

Ekran boyutu:
Kullanıcı Adı:
şifre:
Biçem Modu:
Biçem: KoyuıtalikAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola YaslaOrtalaSağa Yasla Yatay Çızgi Bağlantı EkleE-Posta EkleResim Ekle Kod EkleAlıntı EkleListe Ekle

HTML KAPALI
Forum Kodu AÇIK
Smiley'ler (Yüz ifadeleri)
Gülümseme [:)] Büyük Gülümseme [:D] Karizmatik [8D] Utanmış [:I]
Dil [:P] Kötü [):] Göz Kırpma [;)] Palyaço [:o)]
Korsan [B)] 8 Nolu Top [8] Üzüntülü [:(] Utangaç [8)]
şaşırmış [:0] Kızgın [:(!] Ölmüş [xx(] Uykulu [|)]
Öpücük [:X] Onaylayan [^] Onaylamayan [V] Soru [?]

İmzanızın eklenmesi için seçiniz.
Bu konuya abone ol.

K O N U      ı N C E L E M E
Dark_Prince İletim - 13/01/2006 : 21:45:54
Need for Speed Most Wanted NFS Most Wanted NFS NFS

Yarış oyunlarında EA nın hırsız-polis kovalamalı ilk oyunu Hot Pursith'ti.EA yine bir ilki gerçekleştiriyor.Most wanted Grafikleri,oyun atmosferi,zorlayıcı fakat zevkli yarışları,sizi sürükleyen career modu ve multiplayer desteği sayesinde bir çok taraftar toplayabilir.

!!TABİ SİZİN DÜŞÜNCELERİNİZ HER ŞEYDEN DEĞERLİ!!

BUYRUN SÖZ SİZİN:
5   S O N      Y A N I T L A R    (En Son İleti ılk Sırada)
Anaconda İletim - 29/01/2006 : 07:57:21
alıntı:
songurbey tarafından yazılan:

bey ler aranızda underground 2 bitiren vardır sanırım.....bana oyunu bitirmiş biri save dosyasını yollaya bilirmi ?

ben ve senden bir mesaj önce yazan arkadaş ama daha çok mot wantedı bitiren vardır
Dark_Prince İletim - 20/01/2006 : 12:52:39
doğru oyun çok zevkli oyunu oynayıp birde başarılı olunca insan sevinçten dört köşe oluyor:):):):)
mj İletim - 19/01/2006 : 16:44:04
ya güzellik üzerine konuşursak tabiki etkilendim. yollardaki çatlaklardan, kenarlardaki şehir görüntüleri..v.b. görüntüler hoştu. ama bu görüntüleri yakalayabilmek için en azından GT6600 ekran kartı almak gerekiyor. FX5200 ile ne kadar çamur bir görüntü oluşabileceğini düşünüyorsunuzdur heralde. oyunu tam anlamıyla zevk ten dört köşe olarak oynamak isterseniz tum ayarları FULL yapıp ekran görüntüsünüde 1024x768 ayarlamak gerekiyor. bu da bir ekran kartını bir hayli kasıyor tabi.eğer kasmasın diyorsanız GT6600 ekran kartım olmalı.malesef yok.arkadaşlardan oynuyordum. :D:D:D:D:D

peki sen nasıl zevk aldın mı?(cevabından beğendiğin ve zevk aldığın anlaşılıyor gerçi)
Dark_Prince İletim - 19/01/2006 : 00:30:08
mj kardeş oyunun kolaylığı degil güzelliği üzerinde etki bıraktı mı?
|KRONDOR| İletim - 17/01/2006 : 21:55:53
Orijinal oyundan virüs bulaşma ihtimali, yolda yürürken kafanıza penguen düşme ihtimalinden bile düşük. Orijinal diye kopya vermişlerdir sana.

0.03 Snitz Forums 2000