AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Genel Konular
 Konsol
 Konsol mu Bilgisayar mı? Hangisi Yener?

Not: Bir yanıt gönderebilmek için kayıtlı olmalısınız.
Kayıt olmak için, burayı tıklayın!

Ekran boyutu:
Kullanıcı Adı:
şifre:
Biçem Modu:
Biçem: KoyuıtalikAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola YaslaOrtalaSağa Yasla Yatay Çızgi Bağlantı EkleE-Posta EkleResim Ekle Kod EkleAlıntı EkleListe Ekle

HTML KAPALI
Forum Kodu AÇIK
Smiley'ler (Yüz ifadeleri)
Gülümseme [:)] Büyük Gülümseme [:D] Karizmatik [8D] Utanmış [:I]
Dil [:P] Kötü [):] Göz Kırpma [;)] Palyaço [:o)]
Korsan [B)] 8 Nolu Top [8] Üzüntülü [:(] Utangaç [8)]
şaşırmış [:0] Kızgın [:(!] Ölmüş [xx(] Uykulu [|)]
Öpücük [:X] Onaylayan [^] Onaylamayan [V] Soru [?]

İmzanızın eklenmesi için seçiniz.
Bu konuya abone ol.

K O N U      ı N C E L E M E
tolgaayvali İletim - 14/06/2003 : 18:44:25
konsollar bence çok iyi değil
bilgisayarları televiz yona bağlayıp daha çok şey yapabiliyoruz.

daha kötüsünü niye isteyeyim ki

...saygılarımla...
5   S O N      Y A N I T L A R    (En Son İleti ılk Sırada)
kirmizikarakan İletim - 28/09/2012 : 14:52:40
Bence konsul ve buda tartışmasız yani.

O grafikler ve oynama rahatlığı PC de bulamazsın.

FIFA yı bir konsolda oyna sonra PC de oyna farkını göreceksindir.
sabırtası İletim - 20/09/2011 : 17:06:25
konsol :)
GoaL-KeePeR 2 İletim - 04/07/2011 : 21:39:53
konsolda fps oynamak en az mause ile oynamak kadar zevklidir ama mause ile oynadığın zamanki performansını alamazsın tabi, zaten bence konsolların en büyük eksisi bu (genel olarak action, survival-horror, vb. tarzı oynları sevsem de fps de çok severim)...
ne kadar gamepad'la fps oynamaya alışırsan alış, mause ile fps oyunlarında çok daha iyi performans gösterirsin. çünkü mause ile etrafına çok daha iyi bakınabilirsin, sağa sola ister hızlı bi şekilde ister çok yavaş şekilde nişangahı yönlendirip iyi nişan alabilirsin. Bu, mause düz bi zemin üzerinde elinin altında olduğu için çok kolaydır.
Fakat gamepad'da o hızlı-yavaş olayını ayarlamak daha zor. yani karşına bakarken çok hızlı bi şekilde sol taraftaki düşmana nişan almak istersen nişangahı fazla sola kaydırmak veya az kaydırmak gibi bi zorluğu olabilir.
sheriat İletim - 03/07/2011 : 22:13:18
konsollarda fps yine gamepad ile oynanıyor, ps3 usb mouse destekliyor fakat gamepad deki bütün tuşların görevini mouse ile yapamayacağımız için yine gamepad ile oynamak zorundayız.

Ben de 12 yıl klavye mouse ikilisini kullandıktan sonra konsolda fps olayına alışmakta baya bi zorlandım ama özellikle xbox 360 gamepadi bu konuda mükemmel, hemen alışıyorsunuz.

Zaten konsol fpsleri birazda konsola göre optimize ediliyor, yönlendirmeler, nişan almalar pc den biraz farklı.

Ama yinede fps tabiki klavye mouse ikilisinin işi.
Nasılki klavyeden fifa oynamak sıkıntılı ise gamepadle fps oynamak da biraz sıkıntılı.
CrAzY_IVAN İletim - 03/07/2011 : 20:17:14
Bu arada konsollarla olan alakam sıfıra yakınsak olduğu için (YouTube'dan izlemeler hariç.) tüm konsollara artık "fare" standartlaştı mı? Çünkü bir FPS'yi fare olmadan oynamayı hayal edemiyorum gamepad ile falan.

0.03 Snitz Forums 2000