AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Tomb Raider
 tomb raider legend

Not: Bir yanıt gönderebilmek için kayıtlı olmalısınız.
Kayıt olmak için, burayı tıklayın!

Ekran boyutu:
Kullanıcı Adı:
şifre:
Biçem Modu:
Biçem: KoyuıtalikAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola YaslaOrtalaSağa Yasla Yatay Çızgi Bağlantı EkleE-Posta EkleResim Ekle Kod EkleAlıntı EkleListe Ekle

HTML KAPALI
Forum Kodu AÇIK
Smiley'ler (Yüz ifadeleri)
Gülümseme [:)] Büyük Gülümseme [:D] Karizmatik [8D] Utanmış [:I]
Dil [:P] Kötü [):] Göz Kırpma [;)] Palyaço [:o)]
Korsan [B)] 8 Nolu Top [8] Üzüntülü [:(] Utangaç [8)]
şaşırmış [:0] Kızgın [:(!] Ölmüş [xx(] Uykulu [|)]
Öpücük [:X] Onaylayan [^] Onaylamayan [V] Soru [?]

İmzanızın eklenmesi için seçiniz.
Bu konuya abone ol.

K O N U      ı N C E L E M E
ertan22 İletim - 31/05/2007 : 17:27:33
arkadaşlar ben sizden çok gerideyim kazakistanın son bölümünü geçemiyorum . Amanda yaratık halinde ve yere monteli silah kullandığımız. Lütfen yardımcı olun
5   S O N      Y A N I T L A R    (En Son İleti ılk Sırada)
Selofb İletim - 21/12/2008 : 19:17:26
alıntı:
zozzo tarafından yazılan:

ya arkdaşlar ben çok fena bi durumdayım karlı bi bölümde hani bi adamın elinde terazi var ordan acayip bi kılıç alıyoruz felann ondan sonra ben o yerden çıkamıyorum iki gündür kafayı yemek üzereyim nolur birisi yardım etsinn çok kötüyüm
pc başında yanıt bekliyorum teşekkür ederim

arena gibi olan yerden bi hol var oraya çıktığında kapalı bi kapı var o kapıya uzak bi şekilde durarak ateş eder gibi tıkla kapı kırılıcak oradan çık.
candy İletim - 23/11/2008 : 13:17:13
alıntı:
eyup_kobe tarafından yazılan:

beyler ben daha ilk bölümdeyim:d bolivya di€ bi yer geçemedim.Şelale falan war kayalıklar war orayı geçemdim pspde oynuyorum bu oyunu.Tomb raider lara croft:d güsel bi oyunda çözemedim yardım bekliyorum teşekkür ederim

Şelale Yukarı doğru, mümkün olduğunda sağdan ilerleyin; büyük bir kaya gelecek. Geçtikten sonra ortada duran daldan kısa olana, oradan da şelalenin sol tarafına çıkın.
eyup_kobe İletim - 23/11/2008 : 12:06:25
hadi beyler yardımlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum lütfen yardım edinde tom raiderin pspde keyfini çıkarıyım:)
eyup_kobe İletim - 12/11/2008 : 16:55:30
beyler ben daha ilk bölümdeyim:d bolivya di€ bi yer geçemedim.Şelale falan war kayalıklar war orayı geçemdim pspde oynuyorum bu oyunu.Tomb raider lara croft:d güsel bi oyunda çözemedim yardım bekliyorum teşekkür ederim
zozzo İletim - 25/01/2008 : 21:24:54
ya arkdaşlar ben çok fena bi durumdayım karlı bi bölümde hani bi adamın elinde terazi var ordan acayip bi kılıç alıyoruz felann ondan sonra ben o yerden çıkamıyorum iki gündür kafayı yemek üzereyim nolur birisi yardım etsinn çok kötüyüm
pc başında yanıt bekliyorum teşekkür ederim

0.05 Snitz Forums 2000