AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Oyunlar Genel
 Genel Tartışmalar
 Twitch'de en sevdiğiniz yayıncı kim ve en yakın ya

Not: Bir yanıt gönderebilmek için kayıtlı olmalısınız.
Kayıt olmak için, burayı tıklayın!

Ekran boyutu:
Kullanıcı Adı:
şifre:
Biçem Modu:
Biçem: KoyuıtalikAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola YaslaOrtalaSağa Yasla Yatay Çızgi Bağlantı EkleE-Posta EkleResim Ekle Kod EkleAlıntı EkleListe Ekle

HTML KAPALI
Forum Kodu AÇIK
Smiley'ler (Yüz ifadeleri)
Gülümseme [:)] Büyük Gülümseme [:D] Karizmatik [8D] Utanmış [:I]
Dil [:P] Kötü [):] Göz Kırpma [;)] Palyaço [:o)]
Korsan [B)] 8 Nolu Top [8] Üzüntülü [:(] Utangaç [8)]
şaşırmış [:0] Kızgın [:(!] Ölmüş [xx(] Uykulu [|)]
Öpücük [:X] Onaylayan [^] Onaylamayan [V] Soru [?]

İmzanızın eklenmesi için seçiniz.
Bu konuya abone ol.

K O N U      ı N C E L E M E
gamester İletim - 02/12/2016 : 06:48:12

Arkadaşlar merhabalar, bu başlığı "kim neyi ve kimi izliyor", "hangi tür yayıncıyı daha çok seviyor" merakımdan açtım ve hatta gerekirse - leri, + ları ile tartışalım, fikir alışverişinde bulunalım bonusunu da düşündüm tabii ki :)

Mesela ben genelde çok yayıncı takip etmem ama tek takip ettiğim kişi Talha Aynacıdır :)

Talha Aynacı bitanedir beyler, şu piyasa da onun gibi kaliteli içerik çıkarabilen ve engin oyun bilgisine sahip, dakik(genelde herkesten önce inceleme ve haberleri hep o çıkarıyor 5'ten fazla kez dikkat ettim :D) başka birini tanımıyorum yılların emektarı ne de olsa...(BSC'den beri takip ediyorum 6 senedir.) bu akşam 20:30'da Euro Truck Simulator 2 ve Battlefield 1 oynayacak, bf1 oynarken kendi özel bulduğu taktiklerini oyun portal ile beraber ortak yayın yapıp yayınında paylaşacakmış. yayın adresi şu https://www.twitch.tv/gamecell_buzz saat 20:30'da başlayacak denilmiş ama ben anca kahvemi alıp 9'da izlemeye başlayacağım :)

haftasonu da cumartesi 21:00'da Playstation oynayacağını(konsolcular doluşsun, ben sevmem :/ ), Pazar günü ise 20:30'da RAKE oynayacağını yazmış bakalım nasıl olcak :)

Sizin favoriniz ve en yakın yayını, konusu vs. nedir?

varsa bi eleştirilerinizi de alayım benim favorim hakkında :)

0.02 Snitz Forums 2000