AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Tomb Raider
 Tomb Raider 2 (Nasıl Yükleniyor?)

Not: Bir yanıt gönderebilmek için kayıtlı olmalısınız.
Kayıt olmak için, burayı tıklayın!

Ekran boyutu:
Kullanıcı Adı:
şifre:
Biçem Modu:
Biçem: KoyuıtalikAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola YaslaOrtalaSağa Yasla Yatay Çızgi Bağlantı EkleE-Posta EkleResim Ekle Kod EkleAlıntı EkleListe Ekle

HTML KAPALI
Forum Kodu AÇIK
Smiley'ler (Yüz ifadeleri)
Gülümseme [:)] Büyük Gülümseme [:D] Karizmatik [8D] Utanmış [:I]
Dil [:P] Kötü [):] Göz Kırpma [;)] Palyaço [:o)]
Korsan [B)] 8 Nolu Top [8] Üzüntülü [:(] Utangaç [8)]
şaşırmış [:0] Kızgın [:(!] Ölmüş [xx(] Uykulu [|)]
Öpücük [:X] Onaylayan [^] Onaylamayan [V] Soru [?]

İmzanızın eklenmesi için seçiniz.
Bu konuya abone ol.

K O N U      ı N C E L E M E
xxxdanielxxx İletim - 07/07/2006 : 10:33:25
Ya arkadaşlar biliyorum ki bu oyun çok eskidi.Ama ben hala bu oyunun hastasıyım.Setupunu nasıl yapabileceğimi bilen biri varmı?ben windows xp kullanıyorum.Ondan kaynaklanıyor olabilirmi?Varsa CD'sini upload edip yardım edebilir misiniz?
5   S O N      Y A N I T L A R    (En Son İleti ılk Sırada)
sheriat İletim - 19/04/2011 : 21:52:51
windows ayarlarından dolayı bu mesajı alıyorsun. bilgisayarında yüklü olan bir programın bu ayarları bozmasından yada windows registry kayıtlarındaki hatadan dolayı.

securomun sitesinde hatayı gidermek için fixed.bat (batch dosyası) ve fixed.vbs (visual basic scripti) isimli iki dosya var, verdiğin linke tıkladığında göreceksin. bu iki dosyayı indir ve ikisinede çift tıkla. bi kurulum falan olmayacak sadece bu iki ufak dosya bu hatayı onaracak, daha sonra oyunu açmayı dene.

eğer bu sorununu çözmezse yeniden windows kurduktan sonra oyunun sorun çıkarmayacağına eminim, son çare format anlayacağın.

inşallah sorunu çözersin kolay gelsin.

xxsamanyolu İletim - 19/04/2011 : 11:20:06
A required security module cannot be activated.
This program cannot be executed(7000).
Please have a look at http://www.securom.com/message.asp?m=module&c=7000 for further, more detailed information.
Arkadaşlar çıkan uyarı yazısı yukarıdaki ama ben cd'nin orjinal olduğuna eminim. Media markettenten aldım.Sahte olduğunu düşünmüyorum ama yinede anlamadım.Oyunu yüklüyor ama masaüstündeki kısa yolu tıkladığımda bu mesaj çıkıyor.Cd'yi takıncada tıklayıp denedim ama sonuç hep aynı bu konu ile ilgili bilgisi olan varsa sevinirim gerçekten cd de sorun varsa geri götüreceğim. Ayrıca bilgisayarım en zor oyunları açıyor ekran kartı yüksek ve 2gb ram var.Lütfen acil yardım...
sheriat İletim - 18/04/2011 : 21:12:27
hata mesajında tam olarak ne yazdığını buraya kopyalayıp yapıştırabilirsen eminim ki yardımcı olunacaktır.
CrAzY_IVAN İletim - 18/04/2011 : 19:38:50
Orijinal mi kesin olarak?

Securom bir DVD/CD koruma programı. Orijinal olmadığında hata vermesi normal o şekilde. Fakat orijinalse problemli bir kopyan var sanırım.
xxsamanyolu İletim - 18/04/2011 : 17:53:55
Arkadaşlar ben Tombraider Annıversary orjinal pc oyununu satın aldım fakat yüklemeyi yapıyor ve play tuşuna bastığımda securom .com diye hata mesajı geliyor lütfen bilgisi olan yazarsa çok sevinirim.5 gündür oyunu kuramadım.Lütfennnnnnn........:(((((((

0.03 Snitz Forums 2000