5-VALLEY OF THE KINGS

     Size saldıran adamların hepsini temizleyin. Etraftan malzemeleri toplayın. O da ne? Jeep’in anahtarı da yerde onu alıp jeep’e binin (şöför tarafına gelip CTRL’ye basın. İnmek içinse önce ALT’a basın, stop lambaları yanacak sonra sol yön okunu kullanın. Sürmek içinse CTRL, geri geri gitmeyi de siz bulun.

     Öndeki Jeep’i takip edin bu sırada atılan el bombalarından sakının. Yolunuza çıkan lavukları ezin veya kaçın. Köprülerden geçin. Bölüm bitsin.

6-KV5

     Jeep’ten devam edin. Öndeki Jeep’i takip edin.T ünelden geçin, ileride sağa devam. Uçurumlardan dikkatli bir şekilde geçin. Platformlu bir yere gelince Jeep’ten inme zamanı gelmiştir. Yandaki iskeleye tırmanın. Bir kat daha yukarı çıkın orada ipi bulun ve karşıya atlayın. Buradaki kolu zıplayıp yakalayın ve aşağı çekin. Kapı açılacak Jeep ile kapıdan geçin ve save edin. 3 tane kazıklı toptan kurtulun sonra vadi içinde devam edin. Tuzaklar falan derken ileride bir tünel göreceksiniz. Buradan geçip bölüm bitirin. Ve deTR4’ü TR4 yapan demoyu seyretmeye hazırlanın(Vay be)

7-TEMPLE OF KARNAK

     Batıdaki duvara tırmanıp aşağı inin Akreplere hoşbulduk deyin. Havuzlu odaya gelin. Sağdaki bloğa tırmanın. Yukarıda platformlara atlayarak iki deliğe elinizi sokup iki kapıyı açın. İçlerinden ok ve de heykelciği alın. Aşağı inip havuza dalın, sağ tünele girin. Yarı yolda bir açıklık var, çıkın. Burası bir secretmış. Suya dalın, solda tünel sonuna gelin. Bu kapıyı malesef açamıyorsunuz. Kendişnize dert etmeyin. Geri dönerken kaya yarığı arasından geçerseniz bir secret daha bulursunuz. (Nefesinizi idareli kullanın) Geldiğiniz yere dönün. Çatıdan malzemeleri toplayabilirsiniz.

     Şimdi sol bloktan tapınağın diğer avlusuna girebilirsiniz. İçeride tavana asılarak (Buna artık maymun gibi diyeceğim. Gerçekten böyle zıplayın CTRL ile tutunun ve de maymun gibi salınarak ilerleyin) karşıya geçin düğmeye basın. Açılan kapıdan kolu çekin. Sol aşağıdaki açılan delikten havuzlu odaya düşün. Sola gidip, sağdaki açıklığa heykelciği koyun. Aynı işlemleri sağda da yapacaksınız fakat buranın heykeli 2 bölüm ileride Secret Lake’de. Açılan mavi kapıdan geçin (Diğer avluda)bölüm bitirin.

8-THE GREAT HYPOSTYLE HALL

     Taş avluya gelin sağdaki delikten girin. Yukarı çıkıp maymun gibi giderseniz bir çok malzeme bulursunuz. Aşağı inin. Sola devam edin. Büyük çukurdan uzun bir atlayış ile karşıya geçin. Taş aralığından geçin. Kilitli bir kapı var. Oraya birazdan geleceğiz. Yerini unutmayın. Şimdi geri dönüp sola devam edin aşağı kayın karşınızda Secret Lake.

9-SECRET LAKE

     Timsahları öldürün. Havuza dalın. Binanın arkasına gidin. 3 timsah daha öldürün (Katliam). Sağa devam soldaki kapıdan girin. 3 basamak inin (Save)

     Ortadaki borudan tutunup (ileri ok ve ctrl) aşağı inip yan boruya atlayın (Şayet suya düşerseniz aynı yere tekrar gelin). Bu borudan yukarı çıkıp ters takla ile platforma düşün. Açıklıktan geçip ipi çekin. Suya düşüp açılan kapıdan içeri girin. (Timsahlar bırrr). Su altında tavana yapışık kolu çekin. Açılan sualtı kapağından girin. İçeride kapıyı açmak için CTRL’yi kullanın koridorda ilerleyin. Sağda bir oda var çıkıp nefes alın ve de madipack sizi bekliyor. (Save)Suya yine dalın. Şimdi sağda hafif yukarıda aynalı oda var. Bir çok arkadaşın takıldığı bu yerde biraz ilerleyince hemen tavanda kirişi var. Burayı geçer geçmez başınızı kaldırın ve yükselin bir açıklık olduğunu göreceksiniz. Çıkın heykelciği alın. Kapıda açılacak. Ana havuza dönün açılan döşemedeki 2. tünelden geçin.

     Tekrar Temple of Karnak’a geldik. Sola dönün heykelciği nereye yerleştireceğinizi biliyorsunuz. Özel sıvı, suya karışıyor. Akıntı duruyor, su üzerinde yürüyebiliyoruz (Allah Allah).

     Büyük heykelin arkasındaki açıklıktan geçin. Büyük havuza geleceksiniz. Atlamadan önce 2 timsahı daha katledin. Havuzun altındaki açıklıktan geçin, düğmeye basın. Yukarı çıkıp Sun Godness heykelini ve Hypostyl anahtarını alın. Tahmin ettiğiniz gibi bu anahtar Hypostyl bölümündeki kilitli kapının anahtarı. Bu kapıya gidip kapıyı açacaksınız. (Çukurun diğer yanında) yoldaki Ninjaları öldürün. Kırmızı Ninjalar ölmemek için direniyorlar. Tabii ki bizim Lara Croft olduğumuzu bilmiyorlar. Silah işlemiyor gibi. Fakat gidiyor gibi yapın peşinize takılınca dönün acımadan vurun.

     Kapıdan geçince desenli sütunların olduğu bir odaya geleceksiniz. Ninja Ahmet ve Ninja Mehmet’i öldürün. 2. odaya geçin yukarıda parelel duran platforma çıkın. Burada maymun gibi sallanarak 2. odaya geçin. Odanın solundaki kolu düşerken yakalayın ve çekin. Böylece kapak kapanacak ileride tavanda gideceğimiz yolun devamlılığını sağlayacak. Bu yolu bularak maymun gibi gidip kapağın olduğu yeri geçin yukarı çıkın. Ninja Ali neden beni de öldürmüyorsun diye ağlıyor. İlerleyin orada sutun üzerinde siyah taş bir küre (gülle, artık nederseniz o) pistol ile ateş edip düşürün. Şimdi ölmeden aşağı inin, bu taş kürenin açmış olduğu çukurdan aşağı inin.

     Kristalli odaya gelin. Yanlardaki deliklerden geçerek malzemeleri toplayın büyük dev tokmakları da görün ne işe yarayacaklarını düşünün. Kristal odadan çıkın soldaki koridora devam edin. Atlayıp zıplayın 3 tane bir birine geçmeli oda göreceksiniz. Bu odalarda yapacağınız tokmakların sivri uçlarını kristale doğru çevirmek. Yönün doğru olup olmadığını anlamak için eğilip aşağı bakabilirsiniz. (Numerik klavye 0 ve yön tuşları) Sonunda doğru yapmışsanız elektriklenme olacak ve kristal parlayacak. Gidip Sun Diskini alın.

     Aşağıdaki geçitten çıkıp bölüm tekrar Secret Lake’ye gelin. Soldan ilerleyip yukarıdaki açıklığa tırmanın. Tüneli takip edin. Küçük havuza gelin (Akrep Nalanı öldürün) Malzemeleri toplayın. Havuzun altında da malzeme var. Yukarı çıkın kütük üzerine Sun Godness ile Sun Diskini combine ederek yerleştirin. Amanın yıldırımlar yağıyor. Ve de 4 kapı açılacak. Aralığın yanındaki kapıda küçük medipack var.

     Havuzlu odada secret var. Büyük sutunlu odada yine madipack vs var. Maymun gibi tırmanacağınız bir yar var. Diğer kapılardan da geçerek çıkışı bulun.

woman affair read here click here
open unfaithful wives husband cheat
i want an affair click love affairs with married men
how often do women cheat on their husbands men having affairs online
reasons why women cheat click here reason why husband cheat
reasons why women cheat why women cheat with married men reason why husband cheat