Tren İstasyonu

İlk demonun ardından arkanızdaki kapıdan girip Hans ile konuşun. Geri dönün, trenden çıkın ve geriye doğru gidip Oscar ile konuşun. Lokomotifin önünde bir vana ve kol göreceksiniz. Vanayı çevirin ve kolu itin. Tekrar Oscar ile konuşup geri dönün. Sağ tarafta kömür yüklemek için kullanacağımız makineyi göreceksiniz, ama çalışmıyor. Sağdaki markete girin. Satıcı ile konuşun, çıkıp ileri doğru gidin. Demir kapı kilitli. Markete dönüp satıcıya anahtarı sorun. Bilmediğini söyleyecek. Sağdaki kırık şeker makinesini inceleyin. Küçük anahtarı alın. Makinenin altındaki numaraya telefon edip bilgi alabilirsiniz. Girişteki şeker makinelerini inceleyin. Anahtarı kullanıp en sağdakini açın ve bozuk paraları alın. Soldaki makinede beşinci parayı kullanıp şekerleri alın. Ortadaki makinede ise ikinci parayı kullanıp balık şekerlerini alın. Sağdaki makine sıkışmış, boşuna uğraşmayın. Dükkandan çıkıp hemen yanınızdaki kömür yükleme makinesine ilerleyin. Aşağıdaki küçük kızla konuşun, adının Malka olduğunu söylüyor. Bu kız size çok yardım edecek. Malka’ya şekerleri atıp anahtarı alın. İlerideki demir kapıyı anahtarla açıp aşağı inin.

İlerleyin ve Malka ile konuşun. Size Cirkos’a gitmenizi söyleyecek. Sağdaki dükkan Cirkos’un yeri. Mr. Cirkos’la konuşun. Metal atları inceleyin, atlar çalışmıyor. Mr. Cirkos’la atlar hakkında konuşup buradan çıkın. Malka’nın yanına geldiğinizde soldan gidin. Jeneratörü çalıştırmak için benzin lazım. Boş bidonu alın. Geri dönüp ileri doğru gidin. Barakaları takip edin. Bir kapı göreceksiniz. Kapıyı çalıp adamdan benzin isteyin. Tüm konular hakkında konuşun. Kapıyı yüzünüze kapatıyor. İleri doğru devam ettiğinizde, barakaya yapıştırılmış afişi göreceksiniz. Afişi inceleyin ve yırtıp içeri girin. Kafesteki köpeği serbest bırakın. Adam köpeğin peşinden koşacak. Benzini alıp adamı uyandırın. Dışarı çıktığınızda ileri doğru devam edin ve tahta köprüye gelin. Köprünün başındaki kutuyu inceleyin. Bunun için jeton lazım. Soğuk yüzünden daha fazla ilerleyemiyorsunuz. Geri dönüp jeneratöre gidin ve benzini kullanıp çalıştırın. Yukarı çıkın, kömür yükleme makinesini çalıştırıp trene kömür yükleyin. Oscar gelip Hans’ın gittiğini söyleyecek. Aşağı inin ve Cirkos’a girin. Hans hastalanacak.

Trenden çıkıp sağdaki markete girin. Satıcı ile konuşup yardım isteyin. Size üst katı açacak. Üst kattaki giysileri alın. Aşağı inip Malka ile konuşun. Size jeton verecek. İleri gidip tahta köprüye ulaşın. Buradaki kutuda jetonu kullanıp “shroud”u alın. Trene geri dönüp “shroud”u Hans’ın yüzünde kullanın. Trenden çıkmadan önce tuvalete girip kışlık kıyafetlerinizi giyin. Aşağı inip ilerleyin ve tahta köprüyü geçip asansöre gelin. Hans’ı iyileştirmek için manastırdan yardım alacağız, ancak yukarıdaki rahip bizi görünce asansörü çalıştırmıyor. Az ilerdeki rahiple uzun uzun konuşun, kuşlara meraklı olduğunu öğreniyoruz. Trene geri dönüp markete girin. Satıcıdan düdükleri alıp rahibin yanına gidin. Düdükleri ona verin. Uzaklaşınca taşların üstündeki cübbelerden birini alıp giyin. Artık asansördeki zili çalıp yukarı çıkabiliriz.

Manastır

Yukarı çıktığımızda soldaki makineyi daha sonra mum yapmak için kullanacağız. İlerleyin ve meydana gelin, üstteki kapıdan girin. Burayı baş rahip odası diye adlandıracağız. Baş rahiple konuşup yardım isteyin. Şimdilik bize yardım edecek ve Hans’ı bakıma alacaklar.

İçeri girip Hans ile konuşun. Dışarı çıkın ve az evvel kapıyı dinleyen rahiple konuşun. Size “Scroll” ve “Glass Mamoth” verecek. İlerleyin ve kovanın yanındaki fırçayı alın. Dışarı çıktığınızda gidebileceğiniz dört ayrı yol olduğunu göreceksiniz. En sol taraf mezarlık, ortadaki kapı toplantı odası, sağ tarafsa Hans’ın bulunduğu odaya gidiyor. Aşağı kısımsa asansör ve baş rahip odasına giden kısım. Önce aşağı gidin ve asansöre doğru ilerleyin. Yoldaki el arabasını inceleyin ve bahçe makasını alın. Geri dönüp mezarlığa gidin. Sağ tarafa doğru gittiğimizde bir mezar göreceksiniz. Taşı inceleyip bahçe makasını taşı saran otlar üzerinde kullanın ve otları alın. Geri dönüp asansöre gidin ve sağdaki makineye bakın. Önünüzde duran kibriti almayı unutmayın. Otları kazana koyun, soldaki kolu çekin. Kapağı açıp oradaki fitili içine koyun. Kalıbı kapatıp musluğu açın. Hazırladığımız mumu alın. Bunu Hans’ı iyileştirmek için kullanacağız.

woman affair read here click here
website redirect why do married men cheat on their wives
cheat wife click here women love to cheat
cheat wife go women love to cheat
reasons why husbands cheat read unfaithful spouse
how often do women cheat on their husbands men having affairs online
redirect i dreamed my wife cheated on me how do i know if my wife has cheated
reasons why women cheat click here reason why husband cheat
types of women who cheat cheat on husband reasons why women cheat on their husbands
women that cheat on their husbands boyfriend cheated on me how many women cheat on husbands