Normal Oda
Radyo yine açık. Ormanda bir şeyler olmuş. Kapı çalıyor, delikten bakın. Kapılardan aldığınız kartları sandığa koyun. Şimdilik bir işe yaramayacaklar. İşiniz bittiğinde delikten ilerleyin.

Hapishane
Birisinin ağladığını duyacaksınız. Sizden yardım istiyor. Bu kattaki tüm odaları dolaşın, notları okuyun. Kilitli adamın oradaki notları özellikle okuyun. Çiftli kapıdan ilerleyin, deliğin yanında yazanları okuyun. Soldaki kapıdan ilerleyin. Burada yine biraz zorlanacaksınız ama koridorun sonuna kadar gidin. Aşağı ve yukarı inip çıkan merdivenleri kullanarak da koridor sonuna yaratıklara bulaşmadan ulaşabilirsiniz. Kapıdan ilerleyin, merdivenlerin sonundaki tabeladan anahtarları alın. Ardından notları okuyun. Çift kapılı odaya geri dönün ve sağ taraftaki kapıdan anahtarınızla ilerleyin. Merdivenleri kullanarak en üste çıkın, en üst odanın karşı tarafındaki vanayı çevirin.

Üçüncü kata gidin ve tüm odaları kontrol edin. Notları okuyun. Aynı şeyi ikinci kat için de yapın. Üçüncü kata geri dönün. Kuzey Batı odasına gidin. Delikten atlayın. İki kere daha atlayın. Duş odasında olmanız gerek. İki dev yaratık saldıracak. Dışarı çıkın, ortadaki merdivenlerden yukarı çıkın. Notu okuyun, duvardaki gözetleme deliklerinden bakın. Bir üst kata çıkın, yine notu okuyup deliklerden bakın. Oradaki kolu dört kere sağa çevirin. Üçüncü kata çıkın. Yine deliklerden bakın ve notu okuyun. Kolu iki kere sağa çevirin. İlk çevirdiğinizde adamın teki serbest kalacak, diğer çevirdiğinizde bir şey olmayacak. En alt kata inin. Ortadaki kapıdan dışarı çıkın. Kapının yanındaki merdivenlerden üçüncü kata çıkın. Patlak borunun oradaki delikli odaya girin. Yatakta kanlar olması lazım. Deliklerden atlayın. Mutfağa ulaşacaksınız. Kapıdaki kartı alın ve üçüncü kattaki notta okuduğunuz kod numarasını kapıya girerek kapıdan ilerleyin.

Oda
Oturma odasına gidin. Tuhaf bir su sesi duyacaksınız. Kapının altındaki notları okuyun. Kartı sandığa koyun. Kapının deliğinden ve duvardaki çatlaktan bakın. Ardından banyodaki duşa ve küvete bakın. Delikten ilerleyin.

Binalar
Yoldan ilerleyin ve arabanın olduğu yere gelin. Merdivenlerden inin, yaratıkları öldürün. Diğer merdivenlerden inin. İlerideki kapıdan geçin. Yerde yatan adamı inceleyin, anahtarı alın. Üzerindeki kılıcı alırsanız adam sizin peşinizden gelecek. Kılıç kalsın. Anahtar ile oradaki kapıyı açın. En alt kata inin ve kapıdan geçin. Ardından bir kapıdan daha. Karşınızdaki son kapıdan geçip odadaki ıvır zıvıra göz atın. Ardından geldiğiniz yerin tam karşısındaki kapıdan ilerleyin. En alt kata inin ve kapıdan geçin. Anahtarı alın, delikli odaya dönün. Kilitli kapıyı anahtarla açın. Aşağı inin, yaratıkları öldürerek ilerleyin. Binanın yan tarafına gidin, arka taraftaki asansöre binin. Merdivenlerden inin, koridordaki yaratıkları halledin. Koridorun sonuna geldiğinizde merdivenden çıkın. İlerleyin, kapıdan geçin. En alta inin ve yine bir kapıdan içeri girmeniz gerekecek. Yine en alt kata ilerleyin, açılan tek kapıdan içeri girin. İçerideki kurtlara dikkat edin. Notları okuyun, silahı alın ve delikten odanıza dönün.

Normal Oda
Pencereden bakın, barın tabelasındaki telefonu kaydedin. Kapının deliğinden bakın, ardından kapı altındaki notu okuyun. Banyodaki delikten ilerleyin.

Binalar
Tabeladan aldığınız telefon numarasının son dört hanesini kilitli kapıda kullanın. Kapıdan geçtiğinizde, garip bir ses duyacaksınız. En üste çıkın, kapıdaki kartı alın ve kapıdan geçin.

Normal Oda
Oturma odasına gidin, radyo açılacak. Pencereden bakın, bir şeyler olacak. Kapıdaki ve duvardaki deliklerden bakın. İsterseniz oyunu kaydedin ve ceplerinizi boşaltın. Ardından delikten gidin.

Apartman
301 numaralı odaya gidin, notları okuyun, kırmızı kağıdı alın. İçteki odaya gidin ve dergiyi okuyun. Duvardaki resimlere bakın, anahtarları alın. Kırmızı notu 302 numaralı odanın kapısının altına atın. Ardından birinci kata inin. Yolda bir adam göreceksiniz. Onu dinleyin. Size bebeği verdiğinde alıp almamanız oyunun sonunu etkileyebilir. Ben almamayı tercih ettim. İlk kata indiğinizde, oradaki posta kutularında anahtarı kullanın. Ardından soldaki kapıdan gidin. 105 numaralı odaya anahtarla girin. İki kırmızı not ve anahtarları alın, notları okuyun. Dolaptaki kırmızı kutuya bakın. Yatak odasındaki günlüğü de okuduktan sonra, 102 numaralı odadaki buzdolabına bakın. Kırmızı bir not bulacaksınız. Bulamazsanız, ard arda kontrol edin. 205 numaralı odada, masanın üzerindeki kaseti alın. 207 numaralı odada oldukça güçlü olan bir silah bulacaksınız. İşleriniz bittiğinde kırmızı notları 302 numaralı odaya atın. 301'e geri dönüp delikten ilerleyin.

how many women cheat website why are women unfaithful
cheat wife click here women love to cheat
cheat wife go women love to cheat
open cheat on wife women love to cheat
wife cheat how can people cheat read here
how often do women cheat on their husbands men having affairs online
online reason women cheat redirect
women affairs marriage affairs cheat husband
go women who love to cheat my wife cheated
what makes women cheat My girlfriend cheated on me open