İlginç bir yere geliyoruz: devasa mantarlarla dolu bir orman. İlerlediğimizde bilgisayarımızı mantarlarda tıklatıp bilgi alın. Ama hiçbir şey yazmıyor mantarlar hakkında. Yerden bıçakla küçük mantarlardan alın. İleride bir mantarın üstünde görülen kulübeye doğru ilerleyin. Kulübenin olduğu mantara geldiğinizde yukarı doğru uzanan merdivenleri göreceksiniz. Merdivenlere tıklayıp yukarı çıkın.

Burası bir aktarma istasyonu. Burada Lietunant Lenkoff ile karşılaşacaksınız. Onunla tüm diyalogları konuşun. Bize arkadaşının bacağının kırık olduğunu söyleyecek ve ağrısını dindirmemiz için yardım etmemizi isteyecek. Aşağıya inin ve ormanda ilerlemeye devam edin. Asma köprüye kadar ilerleyin. Köprü başında sağda duran kesik mantar gövdesinden bıçakla mantar parçaları alıp geri dönün. Lietunant ile tekrar konuşup mantar parçalarını ve bandajları verin.

Ardından arkadaki bozuk olan Pterodactyl çağırıcının yanına gidin. Önce çakmağı kemik parçasında kullanın. Sonra bunu dev deniz kabuğunda kullanıp bunu da bu çağırıcıda kullanın. İki defa tıklatıyoruz ama çalışmıyor. Eksik olan parça ise; sarı renkli kristalin aldığımız mağaradaki parlatma makinesinin körüğü. Tekrar mağaraya geri dönüp makineden körüğü alıp geri gelin. Bu arada gelen e-maili okuyun. Körüğü yerine takıp Lietunant ile konuşun.

Çağırıcıyı tıkladığımızda uçan bir dinozorun geldiğini göreceksiniz. Demoyu izleyip ardından sol tarafta duran masaya yakından bakın. Haritayı alıp okuyun. Masadan yine siyah barutu, manşeti, sandalyeden ise asma parçasını alın. Aşağıya inip köprüye gidin. Gelen e-maili okuyun. Köprüden karşıya geçtiğinizde Adam’ı bir kulübenin önünde dururken göreceksiniz. Bilgisayarımızı direklerin kalaslarında tıklayıp bunların M.S. 1600 ile 1650 yıllarına ait olduğunu öğreniyoruz. Adam’la tüm diyalogları konuşup kulübeden içeri girin. Kitaplığın solundaki direkte asılı duran amuleti alın. Daha içerideki odaya ilerleyin. Burada masadan küçük tahta parçaları ve kitabı alın. Bilgisayardan kitap hakkında yazılanları okuyun. Envanterden küçük mantarları alıp masadaki çanağa koyun ve demoyu izleyin.

Demonun ardından amuletin içindeki anahtarı almak için küçük tahta parçalarını envanterde, amulet üstünde kullanın. Burada iki tane büyük üçgen parça, bir orta boy üçgen parça, iki küçük üçgen parça, bir yamuk parça, bir de kare parça var. Bu parçaları alıp uygun şekilde amuletin üstündeki oklara yerleştirmeniz lazım. Parçaları amuletin altındaki okun üstünde tıklayarak çevirebiliyoruz. Parçaların doğru dizilimi ise şöyle:

İki büyük üçgen hipotenüsleri kuzeybatı ve kuzeydoğu görecek şekilde en alta yerleştirin. Sağdaki büyük üçgenin soluna ise, orta boy üçgenin hipotenüsü güneydoğuya gelecek şekilde yerleştirin. Küçük boy bir üçgeni de hemen orta boy üçgenin soluna, hipotenüsü batıyı gösterecek şekilde yerleştiriyoruz. Yamuğu onların üstüne sola, diğer kalan küçük üçgeni de hipotenüsü kuzeye bakacak şekilde yerleştiriyoruz. En üste ise kareyi yerleştirince amulet açılıyor. Masadan renkli pigmentleri alın. Sonra bir ekran sağa geçip yerde duran sandıkta açılan amuletleri kullanın. Sandıkta bilgisayarı büstte tıklayıp okuyun. Mektubu alıp bilgisayarda okuyun. Buradan ayrılıp kulübeden çıkın. Soldan devam edip diğer bir asma köprüye gelin. Asma köprüyü geçip e-maili okuyun. İp merdivenden aşağı inip ilerleyin. En son geldiğimiz noktada artık ilerleyemiyoruz. Manşeti yapraklarda kullanıp kendinize yol açın. Yerdeki büyük yaprağı alın. İlerlediğinizde bir dinozorun başka bir dinozora saldırdığını göreceksiniz. İlerlemeye çalıştığımızda dinozordan dolayı geçemiyoruz. Sağ taraftaki yerde yıkılmış vaziyette duran ağaç kütüğüe yakından bakın. Envanterden sırayla büyük yaprağı, renkli pigmentleri, siyah barutu, asma parçasını koyup ardından çakmağı bu kombinasyonun üstünde kullanın. Dinozor patlamanın etkisiyle ürküp kaçıyor. Dinozor gittikten sonra ölü dinozorun yanından ilerleyin. Küçük bir dinozorun bir ağacın altında meyve için zıplayıp durduğunu göreceksiniz. Ağaçtan meyveyi alıp rayda duran küçük trenin oraya doğru gidin. Gelen e-maili okuyun. Trene yakından bakıp ızgara kapağını açın ve meyveyi açılan yere koyup tıklayın.

Askiam şehrinin girişindeyiz. Gelen haberleri bilgisayardan okuyun. Kapının yanında duran güvenlik görevlisi Ocine ile konuşun. Ariane geçiş kartını verip baş mühendisle konuşmak istiyor. Kamera ise sol tarafta bulunan eski kuledeki labaratuvarda. Envanterimize bir anahtar geliyor.

Sola, eski kuleye gidip anahtarı kullanıp içeri girin. Bilgisayarı kamera üstünde tıklatıp hakkındaki bilgiyi okuyun. Sağ tarafta, duvarda asılı resimlere yakından bakın. Duvardaki film tab etme kılavuzunu okuyun. Masadaki fotoğraf kutusundan fotoğraf kağıdını alın. Sol taraftaki anahtarı tıklatıp kırmızı ışığı açın. Fotoğraf kağıdını büyük havuza yerleştirin. Sonra alıp sol tarafa yerleştirin. Ardından oradan da alıp yukarı, kurutma kısmına koyun ve siyah beyaz olan resmi alıp bilgisayarımıza ekleyip orada bakın. Kuleden ayrılın.

what makes women cheat why do husbands have affairs open
website open read
women that cheat on their husbands read here how many women cheat on husbands