Görev tasarımı da cansız hissettiriyor Destiny'de. "Bölgeye git, düşman dalgalarıyla savaşırken bot bir şeyleri tarasın ve bunları tekrar et". Görevler tamamen bundan ibaret. Patrol kısmı da bir fark yaratamıyor. Yine bir yere gidip tarama işlemi yapıyoruz, eşya topluyoruz ve bitiriyoruz. Ayrıca etraftaki her şey de geri dönüştüğü için aynı görevi defalarca yapmak mümkün oluyor. Böylece tekrar tekrar sıkıcı görevleri yapıp, yeteneklerin hepsini kazanmak için grind yapmaktan başka çare kalmıyor. Bu da oyunu sıkıcı hâle getiriyor. Gerçi yine de oynamaya devam ediyoruz.

Destiny'nin en doğru yaptığı şey ise iyi bir co-op tecrübesi sunması ve insanlara değerli olanı bulma fırsatı tanıması çünkü insanlar sadece bu yüzden yeni nesil konsollarda Diablo 3'e yine saatler harcamıştı. Aynı sıkıcı görevleri arkadaşlarıyla defalarca tekrar etmişlerdi. Destiny de bu hissi tekrar yaşatıyor ve bize bol bol loot fırsatı sunuyor. Oyundan sıkılacak gibi olduğunuzda, karşınıza çıkan başka bir mavi veya legendary itemla fikriniz değişiyor.

Son sözlere gelirsek, Destiny birçok yönden Bungie firması için Halo'dan sonra yeni bir yön, yol oldu. Senaryo anlatımı, görev yapısı gibi konularda sınıfta kalsa da, bir şekilde sizi başında tutmayı da başarıyor. Biliyorum, Destiny'den beklentiler daha yüksekti ama bu hâliyle de denildiği kadar kötü bir oyun değil. En azından ben Season Pass'imi aldım ve serinin ne tarafa doğru gideceğini de heyecanla bekliyorum. Destiny denemeye değer diyerek, hepinize iyi oyunlar dilerim.

how many women cheat redirect why are women unfaithful
open why do husband cheat women love to cheat
reasons why husbands cheat read unfaithful spouse
go redirect my wife cheated
reasons why women cheat click here reason why husband cheat
how many guys cheat catch a cheat why do women cheat on their husbands
women that cheat on their husbands read here how many women cheat on husbands