AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Hitman
 Hitman Codename 47 Bölüm Geçme Çözümleri

Not: Bir yanıt gönderebilmek için kayıtlı olmalısınız.
Kayıt olmak için, burayı tıklayın!

Ekran boyutu:
Kullanıcı Adı:
şifre:
Biçem Modu:
Biçem: KoyuıtalikAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola YaslaOrtalaSağa Yasla Yatay Çızgi Bağlantı EkleE-Posta EkleResim Ekle Kod EkleAlıntı EkleListe Ekle

HTML KAPALI
Forum Kodu AÇIK
Smiley'ler (Yüz ifadeleri)
Gülümseme [:)] Büyük Gülümseme [:D] Karizmatik [8D] Utanmış [:I]
Dil [:P] Kötü [):] Göz Kırpma [;)] Palyaço [:o)]
Korsan [B)] 8 Nolu Top [8] Üzüntülü [:(] Utangaç [8)]
şaşırmış [:0] Kızgın [:(!] Ölmüş [xx(] Uykulu [|)]
Öpücük [:X] Onaylayan [^] Onaylamayan [V] Soru [?]

İmzanızın eklenmesi için seçiniz.
Bu konuya abone ol.

K O N U      ı N C E L E M E
Mr.Burns İletim - 03/08/2005 : 23:31:25
Arkadaşlar bu siteye yeni üye oldum ve ben de bir FPS-TPS tutkunuyum.Ve bu oyunda bir bölümde kaçıncı bölüm bilmiyiyorum(8 olabilir)birisinin kıyafetini aldıktan sonra bi yere giriyosunuz ve bir kız dans ediyor(adamlar falan var)neyse kızla konuşuyosunz ve sonra da gidip arabanın başında bekleyen adamın aklını çeliyor :) Sonra bi yanda dans gösterisi yaparken siz arabaya bi cihaz yerleştiriyorsunuz ve araba bi depoya gidiyor(3 tane depo var)sonra tren makaslarını ayarlıyosunuz ve çitle çevrili deponun oraya giriyosunz(tabiki köpekleri öldürdükten sonra)Sonra bütün adamları temizledim."3 dk ye kadar İvan gelecek" diye yazı çıkıyor.Sonra ben oradaki çantayı alıp o arabadaki cihazı takıyorum.Sonra Ivan geliyor ama benden çantayı(para yüklü) alıp kaçıyor.Sonra mission failed yazıyor.Neden acaba?

İlginiz için şimdiden teşekkürler
5   S O N      Y A N I T L A R    (En Son İleti ılk Sırada)
CrAzY_IVAN İletim - 31/10/2010 : 14:53:44
4. bölümü nasıl geçtin? Senin gibi arayanlara yardımın olur. :)
yerbaç İletim - 31/10/2010 : 14:47:32
arkadaş ben hitmanı bitirdim söyleyin yardmcı olayım.

ererer
yerbaç İletim - 31/10/2010 : 10:41:18
ya arkadaşlar şu 4. bölümü geçen varmı yardımcı olabilir mi?
Hani ordu geliyo bi restoranta giriyo biz adamdan tuvalet anahtarını istioruz o veriyo şu tuuvalete bomba mı yerleştiricez di yo red amuleti yerleşştir red amulet yok ben gıveall yazıyorum amulet geliyo tuvalete giriyom ama amuleti komuyo
wolverine İletim - 25/08/2005 : 22:05:05
öğrettiğin için teşşekürler o zaman oyunumu silebilirim heralde
DooMSworD İletim - 25/08/2005 : 10:46:22
alıntı:
Mr.Burns tarafından yazılan:

alıntı:
DooMSworD tarafından yazılan:

beyler bence o çok kolay bi görev (tabi bi orduyu gebertmeniz hariç :D) valla ben para dolu çantanın içine galiba bomba yerleştiriyoruz ve adam kaçarken bombanın kumandası var ona basıp bomba patlıyor ve ivan tahtalı köyü boyluyor :D

Ne bombası Gps aleti var benim bildiğim :) Madem geberticez niye silahla gebertmiyoz :) Bence kolay olmasına rağmen kıl tek kelimeyle :) Hem cümlelerine dikkat et "galiba" sözcüğünü kullanıyosun yani o kadar çok emin değilsin :)

Haklı olabilirsin :) çünkü o gün balıma geldi ve çok basit bir şekilde bitirdim oyunu :D

0.03 Snitz Forums 2000