AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FRP - RPG
 Sacred - Dungeon Siege - Neverwinter Nights
 Sacred da fecı bır durum acıl yardım

Not: Bir yanıt gönderebilmek için kayıtlı olmalısınız.
Kayıt olmak için, burayı tıklayın!

Ekran boyutu:
Kullanıcı Adı:
şifre:
Biçem Modu:
Biçem: KoyuıtalikAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola YaslaOrtalaSağa Yasla Yatay Çızgi Bağlantı EkleE-Posta EkleResim Ekle Kod EkleAlıntı EkleListe Ekle

HTML KAPALI
Forum Kodu AÇIK
Smiley'ler (Yüz ifadeleri)
Gülümseme [:)] Büyük Gülümseme [:D] Karizmatik [8D] Utanmış [:I]
Dil [:P] Kötü [):] Göz Kırpma [;)] Palyaço [:o)]
Korsan [B)] 8 Nolu Top [8] Üzüntülü [:(] Utangaç [8)]
şaşırmış [:0] Kızgın [:(!] Ölmüş [xx(] Uykulu [|)]
Öpücük [:X] Onaylayan [^] Onaylamayan [V] Soru [?]

İmzanızın eklenmesi için seçiniz.
Bu konuya abone ol.

K O N U      ı N C E L E M E
ordnrys İletim - 06/10/2004 : 08:55:16
Arkadaslar her dungeon a gırdıgımde bı adaya dusuom sala tıklıom ama bısey olmuo napacam ımdı o ada da kaldım bole bı durumla karsılasanlar yardım ederse sevınırım .
5   S O N      Y A N I T L A R    (En Son İleti ılk Sırada)
erdemotali İletim - 06/06/2008 : 17:05:05
arkadaslar bu konsolu acmak ıcın oyunun masaustundekı sımgesıne tıklayıp ozellıklere gırdım hedefe tıklayıp enson exe " yazan yere /CHEATS=1 yazdım olmadı konuyla ılgılı bılgısı olan yardım edebılırmı
erdemotali İletim - 06/06/2008 : 16:59:53
kardes bana oyunun ozellıklerıne gır hedefe sunu sunu yapıstır dedıler yaptım olmadı bı onerın varmı
iNSeNSiViTe İletim - 18/06/2006 : 19:36:44
arkadaşlar ben hala sacred oynuyorum. kuzeydeki tapınak olayı kafamı kurcalayıp duruyo. nasıl geçerim acaba? bana bi resimle yollarmısınız acaba? haritanın üzerine işaretleyip yollarsanı sevinirim. bu aralar onadığım tek oyun. haftada bi takılıyorum o da sorun yaptı:d milwormx2@hotmail.com şimdiden sağolun. thanks before:)
_GaNdAlF_ İletim - 01/08/2005 : 12:30:24
ayrıca battle mage saveleri olan varsa yollayabilirmi sacred da en sevdiğim karakter
_GaNdAlF_ İletim - 01/08/2005 : 12:29:06
ben daha önce istemiştim kimse yollamdı bana yollarsan sevinirim adresim berk_barokas@hotmail

0.03 Snitz Forums 2000