AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Grand Theft Auto
 GTA San Andreas'ta Nasıl Kız Tavlanıyor?

Not: Bir yanıt gönderebilmek için kayıtlı olmalısınız.
Kayıt olmak için, burayı tıklayın!

Ekran boyutu:
Kullanıcı Adı:
şifre:
Biçem Modu:
Biçem: KoyuıtalikAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola YaslaOrtalaSağa Yasla Yatay Çızgi Bağlantı EkleE-Posta EkleResim Ekle Kod EkleAlıntı EkleListe Ekle

HTML KAPALI
Forum Kodu AÇIK
Smiley'ler (Yüz ifadeleri)
Gülümseme [:)] Büyük Gülümseme [:D] Karizmatik [8D] Utanmış [:I]
Dil [:P] Kötü [):] Göz Kırpma [;)] Palyaço [:o)]
Korsan [B)] 8 Nolu Top [8] Üzüntülü [:(] Utangaç [8)]
şaşırmış [:0] Kızgın [:(!] Ölmüş [xx(] Uykulu [|)]
Öpücük [:X] Onaylayan [^] Onaylamayan [V] Soru [?]

İmzanızın eklenmesi için seçiniz.
Bu konuya abone ol.

K O N U      ı N C E L E M E
kuvvet İletim - 16/09/2007 : 20:41:43
GTA San Andreas'ta Nasıl Kız Tavlanıyor? GTA San Andreas'ta Kız Nasıl Tavlanıyor? Grand Theft Auto Kız Tavla GTA Kız Tavlama Biri söylesin.

ya arkadaşlar bi bulamadım bali siz yardım edin gta san adrassta nasıl kız tavlanıyoyasöyleyene helal olsun
5   S O N      Y A N I T L A R    (En Son İleti ılk Sırada)
badboy83 İletim - 07/10/2007 : 15:25:31
Bütün görevleri bitirmene gerek yok. Zaten şehirler açıldıkça bulabilirsin;yani Los Santos'ta bir tane var Denise diye. Görevde bir evi yakıyorsun sonra evin içinde bir kız olduğunu fark ediyorsun,kurtarınca sevgili oluyor. Sonra San Fierro'da sürücü kursu görevine gelince kurs açılıyor,o binanın içinde Michelle var. Sonra dediğim gibi fitness centerin karşısında Katie var. Birde (hatırladığım kadarıyla) El Quabardos kasabasında sheriff bir kız var. Los Santos'taki kendiliğinden,oyun gereği zaten senin sevgilin oluyor ama diğerlerinin kafalarının üzerinde mavi bir ok oluyor. Onlara yaklaşıyorsun o sana soru soruyor,yani çıkma teklifi ediyor,sol üst köşedede Yes-Y,No-N diye bişey çıkyor ona göre sen kabul ediyorsun veya etmiyorsun. Sana soru sormazsa altta bir yazı çıkıyor 'Ben zayıf,şişman veya kaslı erkeklerden hoşlanırım' filan diyor kız sana.. Sende ona göre ne isterse yapıyorsun sonra çıkıyorsunuz. Göreve gerek yok yani...
gırgır İletim - 07/10/2007 : 11:24:30
bula biliniyosa bana yerlerii tarif edermisiniz
gırgır İletim - 07/10/2007 : 11:23:00
ya ben onu demiom bütün görevler tamamlanıp damı oluyo yoksa görew yapmadanda sevgili bulabiliyomusun
badboy83 İletim - 19/09/2007 : 18:02:03
Rica ederim kobebryant...
kobebryant İletim - 18/09/2007 : 22:49:41
baq bnde o kızın yerini arıyordum cok saol hocam

0.02 Snitz Forums 2000