AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 FPS - TPS - Aksiyon - Macera - Dövüş Oyunları
 Max Payne
 Max Payne 2 - Bölüm Geçemiyorum Yardım Edin

Not: Bir yanıt gönderebilmek için kayıtlı olmalısınız.
Kayıt olmak için, burayı tıklayın!

Ekran boyutu:
Kullanıcı Adı:
şifre:
Biçem Modu:
Biçem: KoyuıtalikAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola YaslaOrtalaSağa Yasla Yatay Çızgi Bağlantı EkleE-Posta EkleResim Ekle Kod EkleAlıntı EkleListe Ekle

HTML KAPALI
Forum Kodu AÇIK
Smiley'ler (Yüz ifadeleri)
Gülümseme [:)] Büyük Gülümseme [:D] Karizmatik [8D] Utanmış [:I]
Dil [:P] Kötü [):] Göz Kırpma [;)] Palyaço [:o)]
Korsan [B)] 8 Nolu Top [8] Üzüntülü [:(] Utangaç [8)]
şaşırmış [:0] Kızgın [:(!] Ölmüş [xx(] Uykulu [|)]
Öpücük [:X] Onaylayan [^] Onaylamayan [V] Soru [?]

İmzanızın eklenmesi için seçiniz.
Bu konuya abone ol.

K O N U      ı N C E L E M E
TyLoLHoT İletim - 13/06/2007 : 20:44:01
ARKADAŞLAR MAX PAYNE 2 DE HASTANE ODASINSA SILAHSIZIM ODANIN KAPISINDA SILAHLI MASKELI ADAM VAR KAPI AÇIK ÇIKIYORUM FAKAT ÖLDÜRÜYO ÜST KATA ÇIKIYORUM ORDADA ÖLLDÜRÜYOR YARDIM EDIN KAFAYI YICEM YOKSA
4   S O N      Y A N I T L A R    (En Son İleti ılk Sırada)
iso_demiro İletim - 10/02/2011 : 18:36:07
Misi biraz daha konuyu açarsan sana yardım edebilirim.Nasıl bir odaya girdi ne yapıyo orda biraz açıklar mısın?
misi İletim - 28/08/2010 : 23:43:19
Arkadaslar max payne 2 de palyaçolu bölüme geldım palyaçoyu koruyorum ve Adamlardan kurtardım ortalıkta adam kalmadı Ama palyaco odanın bırıne Gırdı cıkmıyor nasıl gececegım bölümü kaldım oyle yardım edersenız sevınırım
xzxwx İletim - 29/02/2008 : 05:33:31
selam TyLoLHoT tek yapacağın şey Esc tuşun altındaki tuşa basıp god yaz entır de coder yaz entır de bütün silahlar elinde hastane nin önündeki adamı paramparça et oke iyi oyunlar
muratix İletim - 29/06/2007 : 15:33:42
Hemen Sana Anlatayım..(Çok Kolay Bölüm Ama.. )

Şimdi Hastanedeki Dişçi Bölümüne Git Orada Ölmüş Bi adam Ve Onun Tabancasını al... Aldıktan Sonra Maskeli Adamı Vur.. İlerle Asansöre Bin Başkomiser Gelicek Bir Maskeli Adam Başkomiseri Öldürcek Ve Asansörü Patlatcak.. Sen Diğer Asansör Kapısından Çık.. İlerle Ve Bölüm Bitti.. ((HATIRLADIĞIMA GÖRE)) Devamıda Olabilir..Diğer Bölümüde İstersen Anlatabilirim...

0.03 Snitz Forums 2000