AION - Tıkla oyna

Kullanıcı Adı:
şifre:
şifreyi Anımsa
şifrenizi mi unuttunuz?     ÜYE OL

Tüm Forumlar
 Genel Konular
 Serbest Bölüm
 Gizli Numara Öğrenme Gizli Numara Nasıl Öğrenilir?

Not: Bir yanıt gönderebilmek için kayıtlı olmalısınız.
Kayıt olmak için, burayı tıklayın!

Ekran boyutu:
Kullanıcı Adı:
şifre:
Biçem Modu:
Biçem: KoyuıtalikAltı ÇiziliÜstü Çizili Sola YaslaOrtalaSağa Yasla Yatay Çızgi Bağlantı EkleE-Posta EkleResim Ekle Kod EkleAlıntı EkleListe Ekle

HTML KAPALI
Forum Kodu AÇIK
Smiley'ler (Yüz ifadeleri)
Gülümseme [:)] Büyük Gülümseme [:D] Karizmatik [8D] Utanmış [:I]
Dil [:P] Kötü [):] Göz Kırpma [;)] Palyaço [:o)]
Korsan [B)] 8 Nolu Top [8] Üzüntülü [:(] Utangaç [8)]
şaşırmış [:0] Kızgın [:(!] Ölmüş [xx(] Uykulu [|)]
Öpücük [:X] Onaylayan [^] Onaylamayan [V] Soru [?]

İmzanızın eklenmesi için seçiniz.
Bu konuya abone ol.

K O N U      ı N C E L E M E
kabil İletim - 27/04/2007 : 12:19:11

arkadaşlar beni uzun bir süredir gizli numaradan biri arayıp sesi 10-15 sn kadar dinledikten sonra kapatıyor.(ne yapmaya çalıştığını anlamış değilim).

ve bu artık rahatsız edici bir hal aldı.beni arayn numarayı nasıl öğrenirim.herkes savcılığa gidicen diyor.gittiğim zaman ne yapmam gerekiyor.

bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim.

şimdiden teşekürler.

5   S O N      Y A N I T L A R    (En Son İleti ılk Sırada)
alstonamos İletim - 16/04/2016 : 09:53:33
Direkt şikayette bulunmuş oluyorsun ve suçu tespit edilirse hukuki işlem başlatılacak bu durumda. Yani senin hayranın olan bir kızı da kurban etmiş olabilirsin????
kabil İletim - 30/04/2007 : 09:01:33
ya telefon şakası gibi bir şey zaten ama 6-7 aydır devam eden bişey.kız sanki aylarca sesimi dinleyerek beni aneliz etti :)) sonrada geçen gece yaşlı nine sesiyle benimle konuştu tabi arkadaşlarıdfa arkadan kikir kikir gülüyolardı ama ben bunu onlara ödetmezmiyim :D (pis bir gülümseme var şu an yüzümde)
|KRONDOR| İletim - 30/04/2007 : 00:43:26
Telefon şakası olabilir mi o? :) Bana arkadaş yapmıştı da, çok pis küfür etmiştim :)

Biri de Soner'e "kart çalma lan" diye mesaj atmıştı. Kağıt oynarken masa altından uyarı mı yapıyordu acaba??? :)
Baygitar İletim - 29/04/2007 : 20:56:21
Aklıma benimde başıma gelen bir anım geldi...Adam aradı beni.Yaşca büyük bir sesi vardı(16 yaşındayım).Resmen beni tehdit ediyor.Ben anladım zaten bu işte bi gariplik var.Çünkü ben kimim diyorum bişe demiyor.Bi sölediği diğerini tutmuyor.En sonunda telefonu adamın yüzüne kapattım.Bir daha da aramadı:)Demekki bu sabıklar cep telefonu olan herkesin başına en az bir kere dadanıyor:)
Generalll İletim - 29/04/2007 : 12:59:38
Allah yenilerini nasip eder inşallah kabil:D

Biri gider diğeri gelir:D

0.03 Snitz Forums 2000