Launcher'ı Açtıktan Sonra Oyunun Başlamaması
Bu sorunla karşılanların oyunu "Yönetici olarak" çalıştırması (oyunun simgesine tıklayın, yönetici olarak çalıştır'ı seçin) gerekiyor. Olmadığı takdirde Trine 2 klasörünü farklı sürücüye taşımayı deneyin. Yine çözülmezse son çare olarak oyunu yeniden indirip, kurmanız gerekiyor.

Oyunda Yüksek Ping Olması/Co-op Oynayamamak
Eğer düzgün bir bağlantınız olduğu halde multiplayerde sıkıntı yaşıyorsanız, network kartınızın ayarlarını kontrol edin. Jumbo frames seçeneği aktif haldeyse, farklı gördüğünüz tüm seçenekleri deaktif edin.

Klavye Konfigürasyon Sorunu
Oyunda klavye ayarlarını değiştiremiyorsanız "%APPDATA%\Trine2\UserBinds" klasörüne gidin ve klasörün yazmaya karşı korumalı olmadığından (klasör simgesine sağ tıklayın, özelliklere girin ve "salt okunur" seçeneğini kaldırın) emin olun. Eğer klasörü bulamazsanız elle yaratın ve ayarları kaydedin.

Oyunun Açılmaması
Birçok kullanıcının karşılaştığı, çözümü basit bir problem. Önce Steam'i, ardından PC'nizi yeniden başlatın ve oyuna girin.

Düşük Performans/FPS Sorunu
Öncelikle oyunun kaç FPS'de çalıştığını bilmiyorsanız konsola "/show_fps 1" komutunu girin. Eğer düşükse veya memnun değilseniz "/render_half_resolution 1" komutunu girebilirsiniz. Bu şekilde oyunun özünürlüğü yarı yarıya düşer fakat menü ve kullanıcı ara yüzü aynı kalır.

i want an affair married looking to cheat love affairs with married men
what makes women cheat why do husbands have affairs open
how many guys cheat catch a cheat why do women cheat on their husbands
website open read