HEX: Shards of Fate: "Herofall" Kart Seti Duyuruldu

HEX: Shards of Fate:
Geliştirme 270'den fazla yeni kart getiriyor| "Cosmic Crown Showdown" yeni eSport turnuva serisi sunuyor Anıl KALKAN

Gameforge ve Geliştirici HEX Entertainment önümüzdeki 5. kart seti olan "Herofall" ile ilgili ayrıntılar paylaşıyor. Set, HEX: Shards of Fate'yi 275 kart büyütecek ve bu yıl sonbaharda yayınlanacak. Ayrıca ilk "Cosmic Crown Showdown" turnuvası kısa süre önce gelen rütbe listesi sistemine dayanarak başlıyor.

Hadi oyunlar başlasın!
"Cosmic Crown Showdown'da" kozmik rütbesine ulaşan oyuncular karşılaşır. İlgili oyunlara "yapım" ve "sınırlı" rütbe listelerinin en iyi 64 oyuncusu katılabilir. Eleme turu sezonu iki ay süren rütbe listesi sistemine dayanır. Ağustos sonunda katılımcılar son tur için hazır bekler. İlk "Cosmic Crown Showdown" Eylül başında gerçekleşir.

Kahramanlar ve paralı askerler
18 destansı kart, yeni kart tasarımları ve 20 yeni Şampiyon, kart kapları ve PvE kartları güncellemeyi tamamlıyor. Yeni birimlerin, eylemlerin ve kahramanların odak noktası HEX'in iki fraksiyonu arasındaki çatışma, yani Ardor ve Yeraltı Dünyası arasındaki savaş olacak.

Taktiksel açıdan da özellikler, yani belirlenmiş kart mekanizmalarında yeni imkanlar oyunda yerini alacak. Ayrıntılar çok yakında HEX topluluk sayfası http://tr.hex.gameforge.com/news.htmlüzerinden paylaşılacak.

Tags: oyun, oyun haberi, HEX: Shards of Fate: "Herofall" Kart Seti Duyuruldu


Forumu ziyaret ettiniz mi?